قوانین سختگیرانه بریتانیا بر روی تبلیغات غذایی مضر برای کودکان

قوانین سختگیرانه بریتانیا بر روی تبلیغات غذایی مضر برای کودکان

صنایع مواد غذایی و نوشیدنی اعلام داشتند که از معرفی برنامه های مربوط به تبلیغات سختگیرانه غذایی و نوشیدنی های با میزان نمک، قند و چربی بالا برای کودکان به عنوان تبلیغ برای کودکان استقبال کردند.

CAP (Committee of Advertising Practice) راه اندازی مشاوره عمومی در معرفی قوانین جدید دولتی را که چگونه برندها می توانند کودکان را به عنوان گروه های بازار در رسانه های غیر-رادیویی، مانند رسانه های آن لاین، مورد هدف قرار دهند؛ اعلام نمود.

این امیدواری وجود دارد که نگرانی های گسترده در مورد چاقی کودکان و نیاز به اطمینان از قوانین منعکس کننده تغییراتی در عادات رسانه ای باشد.

اهداف اصلی این طرح شامل موارد ذیل است:

  • معرفی قوانین جدید برای محدود نمودن تبلیغات محصولات غذایی و نوشیدنی های ملایم با چربی، نمک و یا قند بالا می تواند در رسانه های غیر-رادیویی اجرا گردد.
  • استفاده از این قوانین برای کودکان زیر ۱۲ سال و زیر ۱۶ سال
  • تبلیغ راه حل های خلاقانه برای ارائه غذاهای سالم به کودکان

یک سخنگو در این رابطه می گوید:” برندهای نوشیدنی و غذایی بریتانیا بایستی برای افزایش کارآیی این طرح از کدهای تبلیغاتی بر اساس مشخصات مواد مغذیی فعلی، به عنوان یک حرکت داوطلبانه به منظور عملی شدن این طرح، حمایت کنند.”

برندهای این صنعت همچنین در حال کار کردن بر روی کاهش کالری، چربی و قند موجود در محصولات خود هستند. نوریا آنتوجا (Nuria Antoja)، مدیر بازاریابی بخش شکلات کَدبری (Cadbury) در بریتانیا و ایرلند می گوید :” ما معتقدیم که نه تنها برندها بایستی میزان کالری را پایین تر از ۲۵۰ برسانند، بلکه همواره میزان واقعی برای خوردن را پیشنهاد می کنیم. ما می خواهیم مصرف کنندگان را زمانی که به دنبال تجربه چشیدن محصولات ما هستند، تشویق به چشیدن به اندازه – نه بسیار زیاد – نماییم.

منبع : marketing week    

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

اخبار بازاریابی پیشنهادی به شما :

بازاریابی مسئول ایجاد مشکلات تناسب اندام

0/5 (0 Reviews)