اعلام توافق شراکت وُدافون و های وب در ایران

اخبار بازاریابی اعلام توافق شراکت وُدافون و های وب در ایران

وُدافون (Vodafone) و های وب (HiWEB)، یک ISP پیشتاز در ایران، به طور مشترک شروع همکاری خود در ایران را اعلام نمودند. وُدافون به های وب به منظور به روز کردن شبکه و ساختار فناوری اطلاعات، توسعه خدمات اینترنت همراه و تلفن ثابت کمک می نماید. و های وب می تواند این خدمات را به مصرف کنندگان ایرانی ارائه دهد. علاوه بر این، های وب قادر به فراهم نمودن خدمات اینترنت همراه و تلفن ثابت برای مشتریان چند ملیتی وُدافون در ایران خواهد بود. وُدافون نیز های وب را در بازاریابی، توزیع و فروش، شامل خدمات Internet of Things (IoT) به مشتریان ایرانی های وب کمک و پشتیبانی می نماید.

دیگو ماسیدا (Diego Massidda) مدیر اجرایی در شرکای بازار وُدافون می گوید:« من از توافق با های وب و همکاری دو طرفه با این شرکت در ایران خوشحالم و این همکاری می تواند برای هر دو طرف سودمند و مفید باشد. مشتریان شرکت وُدافون، خدمات شبکه با کیفیت در کشور – حتی در مناطق روستایی – دریافت می کنند و های وب قادر به دسترسی به تخصص جهانی وُدافون برای پشتیبانی از محصولات، زیرساخت ها و راه اندازی خدمات IoT در ایران خواهد بود.»

مدیر اجرایی و رئیس هئیت مدیره های وب ایمان میری نیز می گوید : « بازار مخابرات ایرن پتانسیل زیادی برای سرمایه گذاریهای جدید و توسعه خدمات پهنای باند ثابت و تلفن همراه دارد. همکاری با وُدافون  به ما در بهره گیری از تجربه بسیار و دانش وُدافون در این حوزه اجازه می دهد. این کمک ها های وب را در توسعه و اجرای برنامه بلند پروازانه و تبدیل شدن به یک اپراتور پیشرو در ایران یاری خواهد نمود.»

منبع : Vodafone

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)