تجدید ساختار در توئیتر

اخبار بازاریابی تجدید ساختار توئیتر

توئیتر در حال تعدیل  ۹% از نیروی کار جهانی خود می باشد، که این امر به شدت بر بخش های بازاریابی و فروش این شرکت تأثیر گذار بوده است. این شبکه اجتماعی اظهار داشته که این تجدید ساختار به منظور ایجاد “کارآیی بیشتر” و در جهت سودآور کردن شرکت در سال ۲۰۱۷ می باشد.

جک دروسی (Jack Dorsey) مدیر عامل توئیتر اعلام کرده که این تجدید ساختار به آنها اجازه می دهد اولویت را در تأمین مالی خود قرار دهند، در حالی که سرمایه گذاری حوزه های غیر حساس را حذف کرده و کارآیی بیشتر را در دستور کار قرار می دهد. وی در مورد شایعات اخیر خرید سهام هیچ اظهار نظری نکرده است.

توئیتر در ماه ژانویه CMO Leslie Berland را استخدام کرد. در ماه جولای وی فشار شدیدی برای جذب کاربران جدید به منظور برطرف نمودن مشکلات این رسانه اجتماعی ایجاد نمود. هر چند این برند بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد، اما رشد کاربران آن متوقف شده و مخاطبان آن جذب دیگر رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و اسنپ چت می شوند، این در حالی است که پیشامدهای اخیر منجر به نگرانی در رابطه با چشم انداز رشد این برند شده است.

نتایج سه ماهه سوم نشان می دهد که درآمد کل توئیتر به ۶۱۶ میلیون پوند رسیده است، ۸% بالاتر از سال گذشته. در حالی که درآمد افزایش یافته و بهتر از پیش بینی ها بوده به طور قابل توجهی پایین تر از ۲۰% افزایش درآمد در سه ماهه قبل از آن بوده است.

دروسی اضافه کرده که توئیتر بر تبدیل شدن به “جامع ترین کانال خبری بر روی کره زمین” تمرکز نموده است و در جهت بهبود مستمر فعالیت می نماید و اضاف هشدن هر روزه به کاربران توئیتر خود گواه بر این ادعا است.

منبع : Marketing Week

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)