آزمایش رسیدهای دیجیتالی تسکو

اخبار بازاریابی اخبار کسب و کار تسکو

تسکو (Tesco) در حال آزمایش تکنولوژی Tap&Tag است، که در آن  زمانی که مشتریان در یکی از فروشگاه های تسکو خرید می کنند به جای رسیدها کاغذی، رسیدهای دیجیتال دریافت می کنند. برای استفاده از این سیستم، مشتریان به سادگی با ضربه زدن بر کنسول Tap&Tag در بخش وارسی بدون هیچ تماسی با کارت یا تلفن خود مبلغ خرید را پرداخت می کنند. پس از ثبت نام آنلاین بلافاصله از طریق ایمیل، برنماه های تلفن همراه و یا پورتال وب سایت رسید دیجیتال مشتری ارسال می گردد. همچنین گزین های برای مشارکت خرده فروشان به ضمیمه ترفیعات برای رسیدهای دیجیتال ارسال می گردد.

نیل مک گو (Neil McGeough)، مدیر برنامه های فنی در تسکو، می گوید : “این آزمایش در حال حاضر در دو فروشگاه در حال آزمایش است و تلاشی است برای کاهش هزینه ای کاغذ و رعایت مسائل زیست محیطی. این روند در طول پنج سال به رشد خود ادامه خواهد داد و کیف های پول به خاطرات تبدیل خواهند شد. به زودی رسیدها، کارت های وفاداری و جزیئات پرداخت شما بر روی تلفن همراه تان قرار خواهد گرفت.”

کوین کین (Kevin Kane)، مدیر بازاریابی رسیدهای دیجیتال، وفاداری وراه حل های تکنولوژی در سیستم های Tag Retail ، و کسی که صاحب تکنولوژی Tap&Tag است، می گوید: “هدف این سیستم حذف کاغذ و جایگزین نمودن یک رسید دیجیتال است. به نظر من Tap&Tag به تکامل رسید پرداخت  در راستای یک «کانال جدید بازاریابی» کمک می کند.” وی همچنین توضیح میدهد که این فرآیند تنها به مشتریان انتخاب بیشتر و کاغذ کمتر نمی دهد بلکه پیشنهادات ضمیمه شده و پیام های متناسب هر فروشگاه را نیز ارائه می دهد.

منبع : Marketing Week

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)