توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ

توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ

توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ

” واتس اَپ (WhatsApp) به زودی به کاربران خود اجازه می دهد هر فایلی را تا حجم ۱۲۰ مگابایت به اشتراک بگذارند.”

واتس اَپ راهی آسان و سریع برای ارسال عکس ها و فیلم ها به دوستان و خانواده است، اما به نظر می رسد این سرویس چت به دنبال توسعه ویژگی های این برنامه کاربردی است.

توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ به کاربران خود اجازه می دهد هر فایلی را که می خواهند ارسال کنند. بر طبق گزارش WABetaInfo ، این ویژگی جدید با بخش کوچکی از کاربران آزمایش شده و در زمانی نزدیک تمامی ۲/۱ میلیارد کاربر واتس اَپ می توانند به این ویژگی دسترسی داشته باشند.

ویژگی جدید واتس اَپ چه می کند؟

توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ

توسعه ویژگی های جدید واتس اَپ

گزارش مذکور یادآور می شود که شما می توانید هر فایلی را با یک مخاطب یا گروهی از مخاطبان به اشتراک بگذارید و حجم این فایل در دستگاه های اندرویدی ۱۲۸ مگابایت ، در دستگاه های iOS معادل ۱۰۰ مگا بایت و در برنامه تحت وب واتس اَپ ۶۴ مگا بایت خواهد بود.

این ویژگی مطمئناً منجر به افزایش محبوبیت واتس اَپ می گردد، اما برخی نگرانی ها را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال، این اجازه به کاربران برای ارسال هر گونه فایل می تواند به گسترش فایل های مخرب ، که می توانند به دستگاه تلفن همراه آسیب وارد کنند، ختم گردد.

در طول چند ماه گذشته واتس اَپ به طور فزآینده ای فعالیت های مفیدی را ارائه نموده است. اخیراً گزارش شده این سرویس به زودی به کسب و کارها اجازه می دهد که به صورت مستقیم با مشتریان خود گفتگو کنند، مزیتی که سال گذشته پیام رسان فیس بوک ارائه داده است.

منبع : Digital Trends

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)