ماموریت جدید فیس بوک

ماموریت جدید فیس بوک

ماموریت جدید فیس بوک

با گذشت یک دهه، ماموریت فیس بوک، این غول رسانه اجتماعی، ایجاد جهانی باز و متصل بوده است. در اقدامی رو به جلو، مارک زاکربرگ اعلام کرده که : ” فیس می خواهد به مردم قدرت ایجاد اجتماع و نزدیک کردن افراد به یکدیگر را به ارمغان آرود.”

ماموریت جدید فیس بوک “هدیه دادن صدا به افراد و کمک به مرتبط کردن آنها به یکدیگر است.” اما ماموریت جدید فیس بوک مستلزم قدم های بعدی است.

فیس بوک و پرورش جامعه ای جدید

ماموریت جدید فیس بوک

ماموریت جدید فیس بوک

مارک زاکر برگ در پست فیس بوک خود نوشته است : “من معتقدم ما مسئولیت داریم فراتر از این گام برداریم، حرکت فعلی برای اتصال ساده افراد در دنیا کافی نیست.”    

ماموریت جدید فیس بوک پرورش یک جامعه حمایتی، ایمن، آگاه و مدنی است، اما با وجود ۲ میلیارد کاربر فیس بوک این امر تا حدودی دشوار است.

مارک زاکر برگ با اشاره به تصمیمات پیچیده فیس بوک در سال گذشته مانند حذف عکس مشهور جنگ ویتنام و ویدئویی زنده از تیراندازی پلیس (که هر دو مجدداً در فیس بوک بارگذاری شدند) از سخت بودن ماموریت جدید فیس بوک خبر داده است.

ویژگی های تازه در ماموریت جدید فیس بوک

مارک زاکر برگ اعلام نموده که ویژگی های جدید برای کمک به رشد ادمین ها و مدیریت گروه ها اضافه خواهد شد. مثلاً ادمین ها می توانند یک پست خاص را در یک روز و زمان مشخص بارگذاری کرده و به نمایش درآورند. همچنین سرعت فرآیند پذیرش اعضاء جدید توسط ادمین ها افزایش یافته ، چرا که اکنون آنها می توانند بر اساس طبقه بندی مشخص مانند جنسیت و مکان در پذیرش یا رد افراد تصمیم گیری سریعتری داشته باشند.

ماموریت جدید فیس بوک

ماموریت جدید فیس بوک

در حال حاضر، ادمین ها قادرند پست ها، کامنت های نامناسب و حتی اعضاء گروه خود را به سرعت پاک کنند. فیس بوک همچنین در حال آزمایش ویژگی ارتباط گروه به گروه می باشد که به ادمین ها این امکان را می دهد که گروه های مشابه و یا مرتبط را برای معرفی به اعضاء خود توصیه نمایند.

منبع : Entrepreneur

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent