پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

بسیاری از کاربران فیس بوک از سرقت عکس های پروفایل کاربری خود نگرانند. فیس بوک می خواهد این دغدغه کاربران خود را کاهش دهد.

فیس بوک اعلام کرده، در حال آزمایش بر روی ابزار جدیدی در کشور هند است که افراد را قادر می سازد کنترل بیشتری بر اطلاعات محرمانه خود داشته باشند. پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل، در واقع تعیین اجازه دسترسی به افراد مشخصی را برای دانلود و به اشتراک گذاری عکس پروفایل حساب های کاربری می دهد.

روند اجرایی پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

فیس بوک اعلام کرده پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل ، در آینده در سایر کشورها نیز به اجرا در خواهد آمد . اجرای این پروژه در سایر نقاط مستلزم کسب تجربیات فیس در پروژه کشور هند است. فیس بوک معتقد است که عکس های پروفایل کاربری به دلیل کمک به یافتن دوستان افراد مختلف بسیار حائز اهمیت است.

علت آغاز پروژه فیس بوک

پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل

پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل از آنجا کلید خورد که در پژوهشی این غول رسانه های اجتماعی متوجه شد که در هند ، برخی از زنان گزینه به اشتراک گذاری عکس های پروفایل خود را به دلیل نگرانی از سوء استفاده از عکس هایشان انتخاب نمی کنند.

در حال حاضر کسانی که در هند زندگی می کنند می توانند گزینه ای با عنوان ” profile picture guard ” را برای ممانعت از دانلود عکس پروفایل خود فعال کنند.

سایر ویژگی های پروژه حفاظتی فیس بوک

این گزینه همچنین از گرفتن اسکرین شات عکس پروفایل بر روی دستگاه های اندرویدی نیز جلوگیری می نماید. به علاوه، شما نمی توانید کسانی که تمایلی به تگ کردن نام خود در عکس تان را ندارند، تگ نمایید. پروژه حفاظت فیس بوک از عکس های پروفایل یک مرز آبی رنگ و محافظ در اطراف عکس نمایه به عنوان یک نشانه بصری حفاظت نمایش می دهد.

منبع : Entrepreneur

ترجمه : تیم پژوهش Marketing Iran Talent