برند مفهومی فراتر از لوگو

برند مفهومی فراتر از لوگو

برند مفهومی فراتر از لوگو

برند شما ، لوگوی تان نیست – دلایلی که کسب و کارها به استراتژی و معماری برند نیاز دارند.

برند مفهومی فراتر از لوگو

برند مفهومی فراتر از لوگو

در ذهن بسیاری از کارآفرینان ، صاحبان کسب و کارهای کوچک و حتی بازاریابان با تجربه در سازمان های بزرگ برند یعنی رنگ های زیبا ، لوگوهای گران قیمت ، گرافیک های خیال انگیز ، عکس های فیس بوک ، صفحات پینترست (Pinterest) و تبلیغات تلویزیونی و رادیویی .

برند از نظر بازاریابان هوشمند

بازاریابان هوشمند به خوبی می دانند که برند مفهومی فراتر از لوگو است. در واقع ، لوگو بخش ساده و تنها جزء کوچکی از مفهوم بسیار مهم برند است.

بازاریابان باهوش و شناخته شده از اهمیت ساخت استراتژی و معماری برند درک ویژه ای دارند. این درک شامل هویت برند بوسیله تصاویر پشتیبان ، زبان و بسیاری از موارد دیگر است.رنگ ها ، زبان و تصاویر عناصر حمایت کننده هستند ، اما به تنهایی نقش برند را نمی توانند ایفا کنند.

برند مفهومی فراتر از لوگو است ! برند کسب و کار تعهد ، ارزش درک شده و روابط با جامعه است.

برند شما وعده داده شده و ارزش پیشنهاد شده به مشتریان ، جامعه و تمام کسانی است که به نوعی با برند شما در ارتباط هستند.

آیا شما به روشی درست برای درک برندتان حرکت می کنید ؟

برند مفهومی فراتر از لوگو

برند مفهومی فراتر از لوگو

برند شما شخصیت ، ارتباطات ، لحن و ادراکات همه ی کسانی است که برندتان را تجربه می کنند. در ریشه برند کسب و کار مجموعه ای از تجارت نهفته است.

شما قادر به کنترل ادراک نیستید. با این حال، می توانید بر این ادراک تاثیرگذار باشید در صورتی که بدانید چطور معماری برند را ایجاد ، راه اندازی و مدیریت نمایید.

آنچه هسته مرکزی برند را می سازد این است که شما چه کسی هستید و چطور برای دیگران ارزش ایجاد می کنید. این فقط در مورد شما نیست. تنها در مورد رنگ های زیبا و یا لوگو و یا طراحی های خیره کننده آژانس های برندسازی نیست. برند شما لیستی از فعالیت های نیست که امروز یک آژانس برندسازی و فردا آژانسی دیگر به شما ارائه می دهد.

نقش برند در کسب و کار

برند کسب و کار شما یکی از مهمترین جنبه های کسب و کارتان است. صرف نظر از اندازه کسب و کار تان، شما تنها یک فرصت برای ایجاد تاثیر اول، دوم و سوم بر مخاطب خود دارید.

یک معماری و استراتژی مناسب در برند شما را قادر می سازد تا داستان برندتان را به شیوه ای معتبر به اشتراک بگذارید. انجام چنین کاری به صورت عاطفی باعث می گردد تا افراد به برند شما به شیوه ای بسیار واقعی ، معنادار و انسانی نزدیک گردند.

در ارائه تعهد به مشتری خود بایستی اعتماد به نقس واقعی و بالایی داشته باشید.

0/5 (0 Reviews)