این خودکار را به من بفروش

این خودکار را به من بفروش

این خودکار را به من بفروش

این خودکار را به من بفروش !!! عمومی ترین سوال در مصاحبه های فروش است.

فروش همواره یکی از سخت ترین جنبه های هر کسب و کاری است. کارکنان فروش بایستی سعی کنند محصولی را که برای هر شخص یا کسب و کاری ممکن است با ارزش یا بی ارزش باشد را بفروشند. فروش یک هنر است. فروشندگان حرفه ای دارای مهارت های فردی و بین فردی قوی هستند و قادرند در هر دقیقه توانایی رفتاری خود را تغییر دهند.

چطور یک خودکار را بفروشیم ؟

این خودکار را به من بفروش

این خودکار را به من بفروش

هدف از این سوال این است که آیا شما توانایی و اطمینان لازم را برای فروش چیزی ساده و تصادفی دارید مانند یک خودکار . فروش موثر شامل ارائه لیستی از ویژگی های کالا نیست. زمانی که شما می خواهید یک خودکار را بفروشید ، نیازی نیست که یک خودکار رابرداشته و لیستی مانند زیر ارائه دهید :

  • با این خودکار می توانید بنویسید.

  • این خودکار زیباست.

  • دارای فلان ویژگی است.

  • بسیار راحت و روان است.

این فروش ، یک فروش آماتور است. هر کسی می تواند ویژگی های یک محصول را لیست کند. این فرآیند اصلاً متقاعد کننده نیست و هیچ کس را به خرید قانع نخواهد کرد.

این یک خودکار است و آنچه که شما می خواهید انجام دهید این است که مشتری – در اینجا ، مصاحبه کننده – را برای خرید خودکار قانع نمایید.

شما بایستی بر نیازهای مشتری و چگونگی رسیدن به آن نیازها تمرکز کنید.

آیا شما به یاد دارید که تا به حال به چیزی برای مدت زمانی طولانی نیاز داشته باشید ؟

آیا تا به حال نیاز به نوشتن یک چک یا فرم ثبت نام داشته اید ؟

اجازه دهید خودکار بیک (BIC) را به شما معرفی کنم. خودکار بیک به طور خاص برای کمک به شما برای مواردی که لازم است چیزی را بنویسید و به خاطر بسپارید ، طراحی شده است. دارای جوهری با کیفیت بالا است و در سخت ترین شرایط نیز می نویسد. بیک رهبر بازار در ابزارهای نوشتاری است.

بیک به راحتی قابل حمل است و تا یک سال می توانید هر روز هفته را با خیال آسوده از آن استفاده کنید. این خودکار نوشتن را برای شما جذاب تر می نماید.

نکات و سایر ترفندها در مصاحبه های فروش

بیش از یک راه برای پاسخ به این سوال وجود دارد. یک متقاضی می تواند رویکردی تعاملی را ارائه کند : تنها خودکار مصاحبه کننده را گرفته و از وی می خواهد که اقدامی فرضی انجام دهد مثل نوشتن یک چک تضمین . حال مصاحبه کننده نیاز به خودکار دارد . این هم می تواند روشی جالب توجه باشد .

جنبه های دیگر را نیز بایستی در نظر گرفت و آن تسلط بر خود در هنگام پاسخ است. ممکن است در بار پاسخ شما مصاحبه کننده روش شما را رد کند ، اما این مبنی بر نادرست بودن  تکنیک فروش شما نیست بلکه قصد مصاحبه کننده سنجیدن میزان آستانه تحمل شما است. پس همواره در مورد موقعیتی که در ان قرار دارید ، رفتار شخص مصاحبه کننده و انتظارات وی بایستی به خوبی تامل نمایید.

تهیه و تنظیم : تیم منابع انسانی Marketing Iran Talent