تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال ۲۰۱۸

تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال 2018

تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال ۲۰۱۸

شاید کمتر کسی انتظار تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال ۲۰۱۸ را داشت. فیلیپ موریس برند جهانی دخانیات کمپین تبلیغاتی را آغاز نموده که همه را به تفکر وا می دارد.

چطور شرکت دخانیاتی از تبلیغات برای جلوگیری از مصرف سیگارهایش توسط مردم استفاده می کند.


تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال ۲۰۱۸

فیلیپ موریس در چندین آگهی مطبوعاتی خود این اعلامیه را منتشر نموده است :

تصمیم سال جدید برای ترک سیگار و توقف فروش سیگار در بریتانیا

فیلیپ موریس در مورد تعهد خود مبنی بر جلوگیری از فروش سیگار برای اولین بار در بریتانیا ، با راه اندازی کمپین تبلیغاتی که خواستار ترک سیگار توسط مصرف کنندگان است ، سخن گفته است.

فیلیپ موریس شرکت دخانیاتی است که برندهایی مانند مارلبورو را به فروش می رساند. فیلیپ موریس در دوم ژانویه ۲۰۱۸ طی آگهی منتشر شده در تمام روزنامه های بریتانیا این تصمیم را برای سال ۲۰۱۸  اعلام نمود.

تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال 2018

تصمیم جدید فیلیپ موریس در سال ۲۰۱۸

آینده بدون سیگار

فیلیپ موریس همچنین علاوه بر ترک سیگار ، متعهد به راه اندازی وب سایت آینده بدون سیگار (Smoke Free Future) و کمپینی برای ارائه اطلاعات به افراد سیگاری به منظور ترک سیگار و جایگزینی برای آن نموده است.

فیلیپ موریس به دنبال گسترش محصولات جدید جایگزین در بریتانیا است . تبلیغات فیلیپ موریس نشان می دهد که این کسب و کار چگونه بیش از ۵/۲ میلیارد پوند بر روی پژوهش و توسعه جایگزینی برای محصول غیر دخانی هزینه نموده است. آگهی های روزنامه ها به وضوح به محصولات جایگزین اشاره نمی کنند ، چرا که تبلیغ سیگار های الکترونیکی به عنوان دارو ، غیر قانونی است.

تهیه و تنظیم : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

منبع : Marketing Week

0/5 (0 Reviews)