درآمد زایی با کسب و کار اینترنتی

درآمد زایی با کسب و کار اینترنتی

درآمد زایی با کسب و کار اینترنتی

در حالیکه فضای کسب و کار اینترنتی تحت سلطه ی بازیکنان اصلی مانند آمازون (Amazon) و ای بی (eBay) است ، هنوز فرصت های زیادی برای کارآفرینان اینترنتی و ایجاد کسب و کارهای اینترنتی سودآور وجود دارد.

در هر جای دنیا ، با هر محصول و هر صنعتی برای شما بازاری وجود دارد. به لطف ابزار ، خدمات و استراتژی های ثابت شده در دسترس برای کارآفرینان اینترنتی هرگز شروع کسب و کار اینترنتی با سود قابل توجه آسان نیست.

فرصت ها و پتانسیل سود – تنها در کسب و کارهای اینترنتی بهتر دیده می شوند. در این مقاله کسب و کار اینترنتی به چندین عامل مهم در روند ردش کسب و کار اینترنتی می پردازیم.

مردم بیشتر از همیشه به صورت آنلاین خرید می کنند .

درآمد زایی با کسب و کار اینترنتی
  • بنابه گزارش Mintel ، ۶۹ % آمریکایی ها به صورت مرتب خرید اینترنتی انجام می دهند.
  • نرم افزارها و ابزار آنلاین در دسترس برای هر کسی ایجاد و مدیریت وب سایت تجارت الکترونیک (e-commerce) را امکان پذیر می سازد. شما می توانید به راحتی تنها با هزینه ای ناچیز این کار را انجام دهید.
  • بازاریابی اینترنتی ارزان و آسان است. هر کسی قادر به انجام بازاریابی اینترنتی است. با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک راه های رسیدن به مشتریان بسیار ساده تر شده است.

اما چطور یک کسب و کار اینترنتی را آغاز کنیم ؟ شروع یک کسب و کار اینترنتی بسیار ساده و در عین حال پیچیده است. ساده به این دلیل که با هزینه ای اندک و هدفی درست می توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی نمایید . اما پیچیده به این خاطر بدون داشتن برنامه و ذهنی خلاق هرگز در کسب و کار اینترنتی موفق نخواهید شد.

برای کسب و کار اینترنتی خود بازاری سود آور انتخاب کنید.

این مرحله ای است که باید چند دقیقه وقت بگذارید. ممکن است شما کسب و کاری رویایی را سالهاست که در ذهن دارید. تنها کافی است به خود در راهی که قدم می گذارید ، اعتماد داشته باشید. اما این رویا تنها زمانی که واقعیت می یابد که بازاری واقعی را پیدا کنید . سرمایه گذاری و هدف گیری نادرست در بازار اشتباه مترادف با شکست کسب و کار اینترنتی است.

نکته بازاریابی : هدفگیری نادرست بازار در هر صنعت و هر کسب و کاری منجر به شکست خواهد شد. زمانی که سعی به فروش یخچال به اسکیموها می کنید ، باید این واقعیت را بپذیرید که انتخاب بازاری نادرست منجر به تلاشی بیهوده خواهد شد.

اساساً شما باید در کسب و کار اینترنتی با یک بازار مشخص شروع کنید. مشخص کنید در این بازار چه چیزی محبوب است . شما باید بازارهای پایدار را در کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید.

  • مراقبت از کودکان
  • برنامه های مرتبط با سلامت
  • مکمل های تغذیه ای و درمان های طبیعی
  • اطلاعات سفر
  • عکاسی
  • بازی های کامپیوتری

همه ی موارد بالا همیشه وجود دارند ، اینها همان بازارهای پایدار هستند.

بعضی از شیوه های شناسایی بازار داغ به خرده فروشان آنلاین مانند آمازون نگاه می کنند – توجه به فروشندگان برتر ، و آنچه می فروشند. نگاهی به اخبار داشته باشید ، مجلات تخصصی را مطالعه نمایید و ببینید چه مواردی مورد تاکید هستند یا چه کالاهایی تبلیغ می شوند. رسانه های اجتماعی را دنبال کنید . ببینید که افراد در این رسانه ها مانند اینستاگرام یا فیس بوک چه مطالبی را به اشتراک و بحث می گذارند. همه اینها سرنخ هایی از یک بازار بالقوه به شما می دهند.

ممکن است به نظر برسد که رقابت شدیدی در بازار وجود دارد، اما این رقابت شدید در بازار بهترین ایده ها را به شما می دهند.

نکته بازاریابی : به یاد داشته باشید قرار نیست در یک کسب و کار کوچک مثل کسب و کار اینترنتی شما پیشگام باشید. راهی پیدا کنید که بدون پیشگام بودن سودآوری کافی را از طریق کسب و کار خود بدست آورید.

درآمد زایی با کسب و کار اینترنتی

تهیه و تنظیم : تیم مشاوره بازاریابی Marketing Iran Talent