ایمیل مارکتینگ در کسب و کار اینترنتی

ایمیل مارکتینگ در کسب و کار اینترنتی

ایمیل مارکتینگ در کسب و کار اینترنتی

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)  یکی از شیوه های رشد کسب و کار اینترنتی است که به نظر می رسد برای همیشه ادامه خواهد داشت. لیست ایمیل های بزرگ برای اجرای ایمیل مارکتینگ یا Email Marketing بسیار حیاتی و با ارزش است. در مطالعه ای نشان داده شد که یک دلار هزینه در ایمیل مارکتینگ بیش از ۴۰ دلار درآمد را به همراه داشته است.

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ چیست ؟ اساساً ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی (Email Marketing) برای ارتقاء کالاها یا خدمات بکار می رود. اما تعریف مناسب برای ایمیل مارکتینگ چیست ؟ ایمیل مارکتینگ استفاده از ایمیل برای توسعه روابط با مشتریان بالقوه و بالفعل است.

ایمیل مارکتینگ چیست ؟


ایمیل مارکتینگ ، بخشی از بازاریابی اینترنتی است ، که شامل بازاریابی آنلاین از طریق وب سایت ، رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها و غیره است . بازاریابی ایمیلی در اصل همان بازاریابی پست مستقیم است که به جای استفاده از خدمات پستی ، پیام بازاریابی به صورت الکترونیکی و از طریق ایمیل ارسال می گردد. ایمیل مارکتینگ به کسب و کارها ، بویژه کسب و کارهای اینترنتی اجازه می دهد تا مشتریان را از طریق ارسال اطلاعات مهم و پیام های مناسب بازاریابی حفظ کنند.

ایمیل مارکتینگ چیست ؟

مزایای ایمیل مارکتینگ

  • بهبود فروش
  • ایجاد آگاهی از کسب و کار
  • کاهش هزینه های بازاریابی
  • شناسایی بهتر مشتریان و طبقه بندی نیازهای آنها
  • کوتاه نمودن چرخه فرآیند فروش

در عصر دیجیتال ، بررسی ایمیل شخصی یکی از کارهای روزمره افراد در اینترنت است . برای استفاده صحیح از ایمیل مارکتینگ بایستی به صورت دوره ای و منظم در مورد محصولات جدید ، فروش های ویژه و مطالب مهم کسب و کار اینترنتی خود به مشتری یادآوری نمایید. در ایمیل مارکتینگ به اشتراک گذاری ایمیل توسط مشتری منجر به کلیک بیشتر و فروش بالاتر خواهد شد.

پاورپوینت بازاریابی

پاورپوینت بازاریابی دیجیتال

ایمیل مارکتینگ در کسب و کار اینترنتی

نکته بازاریابی 


در ایمیل مارکتینگ با ارسال ایمیل های متعدد و تکراری مشتریان خود را کلافه نکنید !!!

0/5 (0 Reviews)