بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی از جمله ابزار اصلی برای کمپین های بازاریابی محتوا هستند ، به خصوص محتواهای سرگرم کننده و پیشرفته تر در این رسانه های ارائه می گردد. این رسانه ها دارای سه مزیت اصلی هستند :

ارتباط مالکیتی :

اشتراک گذاری مطالب در کانال های رسانه های اجتماعی تجاری ، خود فرصتی مناسب ، دسترسی سریع و قابل تنظیم و رایگان برای ارتباط با مشتریان است. و مزیت این ارتباط این است که مانند وب سایت شما کاملاً در مالکیت تان است.

هدفگذاری مطمئن تر :

اکثر شبکه های اجتماعی به شما استفاده از تبلیغات پولی با مخاطبان مشخص شده را فراهم می آورند. شما با بازار هدف خود ، با ویژگی های جمعیت شناختی مورد نظر خود، پس از معرفی به رسانه های اجتماعی به راحتی در ارتباط خواهید بود.

بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

اشتراک گذاری بالا :

پس از صرف زمان بر روی رسانه های اجتماعی مطمئن دیگر نیازی به فعالیت دو چندان برای به اشتراک گذاشتن محتوا نمی باشید ، چرا که اعضاء کانال شما به راحتی مطالب مفید را بدون هزینه و زمان برای شما به اشتراک خواهند گذاشت.

موثرترین رسانه های اجتماعی برای ایران تلگرام ، اینستاگرام، لینکدین وکلوب (Cloob) هستند. در صورتی که فعالیت شما گسترده تر است و یا تمایل به جذب مخاطبان بیشتری دارید می توانید از فیس بوک و توئیتر نیز استفاده نمایید.

تهیه و تنظیم : تیم پژوهش Marketing Iran Talent