فهرست ۱۵ راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

فهرست ۱۵ راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

با رشد سریع و تغییر فضای تجارت ، بسیاری از بسیاری از کسب و کارها در استراتژی های بازاریابی و فروش خود بازنگری کرده اند. بسیاری از محصولات قبل از ورود به بازار به دلیل شدت رقابت از صحنه تجارت محو می شوند. در این میان عمده فروشی که بیشتر جزء کسب و کارهای سنتی محسوب می گردد از این تغییرات در امان نبوده است. در زیر فهرست ۱۵ راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ  را برای شما عنوان می نماییم.

فهرست ۱۵ راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ


راهنمای عمده فروشی اینترنتی ۴WholesaleUSA

با بیش از ۵۴ طبقه و ۷۰۰ تامین کننده ، مکانی بسیار جذاب برای برخی از عمده فروشان مسقر در ایالات متحده است. محصولات این راهنمای عمده فروشی اینترنتی به طور کلی مصرف کننده محور هستند از لباس و عطر گرفته تا محصولات الکترونیک و اسباب بازی ها.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی America’s Gift Show Exhibitor Directory

به طور انحصاری برای کسب و کار عمده فروشی ، این وب سایت ویترین نمایش آنلاین برخی از بهترین هدایای مرتبط با عمده فروشی در کسب و کار را به ارمغان آورده است.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی BAOlink

BAOlink با برخی از برجسته ترین نمایشگاه های تجاری دنیا همراه است. این سایت نه تنها فرآیند برخی از عمده فروشی ها بلکه ایجاد زمینه همکاری تجاری میان خریداران و تامین کنندگان را نیز تسهیل می نماید.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Greatrep.com

Greatrep.com بیشتر از نمایش تخصصی به طور خاص در کالاهای مناسب برای هدیه ، مبلمان خانگی و مبلمان و عمده فروشی وسایل فروخته شده تخصص دارد.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ
فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی SoloMayoreo.com

راهنمای عمده فروشی SoloMayoreo.com بازتابی از اقتصاد رو به رشد آمریکا و بویژه آمریکای لاتین است. SoloMayoreo.com یک سایت دو زبانه عمده فروشی است.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی The Wholesale Room

صنایع عمده فروشی بیش از حد غرق در ارائه منابع تولید کننده ، وارد کننده ، نمایندگی فروش ، عمده فروشان و توزیع کنندگان در یک مکان هستند. خوشبختانه The Wholesale Room این موضوع را با ارائه یک موتور جستجوی قدرتمند برای ده ها هزار محصول خود ، مرتفع نموده است.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Top Ten Wholesale

Top Ten Wholesale یک منبع واقعا متفاوت برای جستجوی اطلاعات محصول مربوط به محصولات کالاهای ضروری و عمده فروشی این قبیل کالاها است. Top Ten Wholesale به برخی از تامین کنندگان برتر دنیا مرتبط شده است. این سایت عمده فروشی به زمان زیادی برای مرور اطلاعات آن نیازمند است.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ
فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Top Wholesale Suppliers

متاسفانه وب سایت هایی مانند Top Wholesale Suppliers چندان زیاد نیستند که بتوان هر فهرست کلیدی را در آن جستجو نمود. این در حالی است که راهنمای عمده فروشی اینترنتی Top Wholesale Suppliers علاوه بر این قابلیت دارای برخی از تامین کنندگان بین المللی نیز می باشد.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی .ToyDirectory.com, Inc

راهنمای عمده فروشی اینترنتی ToyDirectory.com, Inc. دایرکتوری پیشرفته ای از بیش از ۲۰۰۰ فروشنده اسباب بازی در بیش از ۹۰ طبقه ، از بازی ها تا اسباب بازی های آموزشی است.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی UK Trade Directory

همانگونه که از نام این راهنمای عمده فروشی اینترنتی پیداست فهرستی تجاری از عمده فروشان مختلف بریتانیا را می توان در آن جستجو نمود.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Wholesale Directory

در حالی که نام این کسب و کار از حوزه فعالیت آن جدا نیست ، لیست عمده فروشی این وب سایت کاملا با نام آن متناسب است. با هزاران تامین کننده و صدها هزار محصول ، قطعا یکی از برترین عمده فروشی های اینترنتی محسوب می گردد.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Wholesale Hub

اگر چه نسبت به سایر راهنمای های عمده فروشی های اینترنتی نامبرده شده راهنمای عمده فروشی اینترنتی Wholesale Hub چندان لیست عمده فروشی جامعی نداشته باشد ، اما ویژگی منحصر به فرد آن توانایی مقایسه تامین کنندگان در کنار یکدیگر است. راهنمای عمده فروشی اینترنتی Wholesale Hub این امکان را به شما می دهد به جای سر درگمی و جستجوی بی فایده به سراغ بهترین ها بروید.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی WholesaleEZ.com

بر خلاف لیست راهنمای عمده فروشان اینترنتی نامبرده شده ، راهنمای عمده فروشی اینترنتی WholesaleEZ.com دارای یک نشریه چاپی با عنوان Merchants News است.  نشریه Merchants News بیش از ۳۰ هزار خواننده داشته و سابقه آن به بیش از سه دهه می رسد.

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ

راهنمای عمده فروشی اینترنتی WholesaleGopher

WholesaleGopher ادعا می کند که بزرگترین لیست عمده فروشان مبتنی بر وب را در اختیار شما می گذارد. نقاط قوت این راهنمای عمده فروشی اینترنتی تمرکز بر B2B و B2C است.

راهنمای عمده فروشی اینترنتی Wholesalers4u.co.uk

در حالی که این راهنمای عمده فروشی اینترنتی بر بریتانیا تمرکز دارد ، این وب سایت همچنین لیست تامین کننداگن آمریکایی و اروپایی را در اختیار شما قرار می دهد. یک ویژگی بدیع آن رتبه بندی کاربر است، به نوعی روش eBay برای ارزیابی خریداران را بکار گرفته است.

آنچه که مشخص است در این حوزه نمی توان وب سایتی را یافت که به طور جامع صنایع عمده فروشی را پوشش دهد. با این حال، در مجموع، این ۱۵ وب سایت به مراتب نسبت به دیگران جامع تر بوده و حرفه ای تر عمل می کنند.

تهیه و تنظیم : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

فهرست 15 راهنمای عمده فروشی اینترنتی بزرگ