چرا کسب و کارهای کوچک به برند نیاز دارند

چرا کسب و کارهای کوچک به برند نیاز دارند

چرا کسب و کارهای کوچک به برند نیاز دارند

چه یک شرکت تجاری بزرگ باشید، چه یک کسب و کار کوچک ، و چه یک معامله گر خرده پا بایستی بدانید که به یک برند نیاز دارید. شرکت های موفق قسمتی از درآمد خود را برند شان در نظر می گیرند. حتی اگر به برند و برندسازی اعتقاد نداشته باشید بازار و رقابت دنیای کنونی شما را مجبور به استفاده از آن خواهد کرد.  به یاد داشته باشید که کسب و کارها بدون برند محکوم به شکست هستند.

چرا شرکت های کوچک به برند نیاز دارند ؟

چطور می توانیم به شما اطمینان دهیم که برند مهم است ؟ آیا شما تولید کننده سموم کشاورزی هستید ؟ آیا شما یک وکیل هستید ؟ یا صاحب یک رستوان هستید ؟ شاید اولین گام برای ایجاد اشتیاق در شما بررسی واژگان مهم باشد. اگر شما واژه برندسازی را با اعتبار جایگزین کنید ، پس خواهیم توانست نظر شما را جلب نماییم. آیا شما در مورد اعتبار خود محتاط هستید؟

برندسازی همه آن چیزی است که می توانید از دنیای تجارت در تصور داشته باشید. اگر می خواهید موفق باشید برای به واقعیت رساندن این تصور بایستی دو کار انجام دهید :

  • آنچه را که کسب و کار تان به صورت ویژه انجام می دهد را بیان کنید.
  • فعالیت خود را با یک تصویر مثبت ارائه دهید.

البته بسیاری از کسب و کارهای کوچک فعالیت خود را بدون نام برند و فعالیت های برندسازی و بدون دغدغه انجام می دهند، اما این آرامش تا زمانی پا برجاست که رقبای شما هم مثل شما عمل کنند. بسیاری از شرکت های کوچک در نتیجه ایجاد برند و برندسازی به موفقیت های مالی بزرگی دست یافته اند. برند روشی برای تضمین و پایداری موفقیت کسب و کار ها در هر مقیاسی است چه کسب و کار کوچک و چه کسب و کار بزرگ. شاید بتوان با دلایل زیر علت اینکه چرا کسب و کارهای کوچک به برند نیاز دارند بهتر مشخص نماییم:

  • برند به کسب و کار شما هویت می دهد.
  • مشتریان و بازار در تصمیم گیری در مورد انتخاب شما سریعتر عمل می کنند.
  • در زمان رکود اقتصادی برند کمک شایانی در کاهش زیان ناشی از کاهش فروش می کند.
  • برند فرآیند استخدام و جذب نیرو را به طرز قابل توجهی تسهیل می نماید.
  • برند به ایجاد مشارکت های تجاری کمک شایانی می نماید.

تهیه و تنظیم : تیم مشاوره بازاریابی Marketing Iran Talent