‎ بازاریابی دیجیتال و تبلیغات دیجیتال فیس بوک

‎ بازاریابی دیجیتال و تبلیغات دیجیتال فیس بوک

بازاریابی دیجیتال و تبلیغات دیجیتال فیس بوک

سال ۲۰۱۸ تسریع بسیار شگفت انگیز در استراتژی های بازاریابی دیجیتال را نشان می دهد. دنیای آنلاین به سرعت در حال تغییر است و استراتژی های بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۷ الزاماً در سال ۲۰۱۸ موثر نخواهند بود.

آمار فعلی حاکی از آن است که فیس بوک بیش از ۱٫۲۳ میلیارد کاربر فعال دارد که ۶۲ درصد آنها هر روز  به فیس بوک سر می زنند. همچنین، متوسط میزان استفاده کاربران آمریکایی در فیس بوک ۳۵ دقیقه در روز است. این آمار نشان می دهد که شما باید برند مورد نظر تان را در فیس بوک بازاریابی کنید. فیس بوک یکی از عالی ترین سیستم عامل های موجود در بازار دیجیتال را عرضه کرده است. پیج های فیس بوک ابزار رایگانی هستند که به برندها اجازه ارسال محتوا و تعامل با مصرف کنندگان را می دهند. تبلیغات فیس بوک به برندها این امکان را می دهند تا طیف گسترده ای از مشتریان را با متغیرهای جمعیت شناختی ویژه مانند مکان ، سن ، تحصیلات ، درآمد و … را مورد هدف قرار دهند. 

‎ بازاریابی دیجیتال و تبلیغات دیجیتال فیس بوک

تبلیغات ویدئویی در فیس بوک

تبلیغات ویدئویی در فیس بوک بسیار مثمر ثمر هستند و می توانند به صورت یکپارچه با نیاز مصرف کننده ادغام شده و به طور خودکار عمل کنند. در عین حال شما می توانید این نوع بازاریابی را در فیس بوک به طور خاص و با هدف قرار دادن بازاری با ویژگی های جمعیت شناسی خاص و نیازهای مشابه می توانید انجام دهید. همچنین، کسب و کارها می توانند لیست ایمیل فعلی خود را برای پیدا کردن بازار هدف خود که شباهت های زیادی با مشتریان فعلی ایشان دارند آپلود نمایند.

فیس بوک به پلت فرم ایده آلی برای تبلیغات برندها به منظور حداکثر سازی درآمد تبدیل شده است. تبلیغات هدفمند تر از هر رسانه ای دیگر در پلت فرم فیس بوک اجرا می گردند و تعامل ویژه ای را با بازار هدف ایجاد می کنند. همه این مزایا فیس بوک را به بهشتی برای اجرای استراتژی های بازاریابی دیجیتال تبدیل کرده است.

نکتهبازاریابی

بهترین شیوه استفاده از فیس بوک، کشف چشم اندازهای جدید، دریافت پست های الکترونیک و داده های تماس افراد بازار ، و بکارگیری این داده ها در فضای دیجیتال خارج از فیس با استفاده از استراتژی های بازاریابی ایمیلی است .

تهیه و تنظیم : تیم پژوهش Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)