کوکاکولا و کمپین بازاریابی جدید در بریتانیا

کوکاکولا و کمپین بازاریابی جدید در بریتانیا

کوکاکولا و کمپین بازاریابی جدید در بریتانیا

کوکاکولا کمپین ۵ میلیون پوندی را برای طراحی مجدد بسته بندی به منظور یکپارچه سازی تفاوتهای کوکای بدون قند و کوکای اصلی آغاز نمود.

طراحی مجدد آخرین حرکت کوکاکولا برای جذب بیشتر افراد به تغییر مصرف از نوشابه های اصلی به نوشابه های بدون قند به دلیل وضع مالیات قند بر روی نوشابه های اصلی آغاز شده است.

کوکاکولا در بریتانیا کمپین ۵ میلیون پوندی برای ارتقاء در طراحی مجدد بسته بندی آغاز کرده است. آنچه در نظر گرفته شده طراحی یکپارچه کوکاکولای اصلی و کوکاکولای بدون قند با رنگ قرمز است.

مقالات پیشنهادی

کمپین پایداری کوکاکولا

طراحی مجدد کوکاکولای بدون قند منطبق با طراحی قرمز رنگ کوک (Coke) اصلی ، اما با یک بنر مشکی در حول بالایی محصول برای تشخیص این محصول است.

این تغییرات طعم کوکاکولای اصلی ، بدون قند ، گیلاس ، هلو و وانیلی بدون قند را تحت تاثیر قرار می دهد. اقدام برای یکپارچه سازی بسته بندی از طریق ۲ برند بخشی از برنامه شرکت برای تشویق مصرف کنندگان به منظور مصرف نوشابه بدون قند است. نگاه جدید کوکاکولا توسعه همزمان بوسیله یک بازاریابی کششی ۵ میلیون پوندی از سپتامبر ۲۰۱۸ است.

این کمپین شامل یک آگهی تلویزیونی ۱۰ و ۳۰ ثانیه ای است. همچنین تبلیغات محیطی و ۷ میلیون نمونه نوشابه کوکاکولای بدون قند است.

تهیه و تنظیم : تیم پژوهش بازاریابی Marketing Iran Talent

0/5 (0 Reviews)