در سال ۲۰۱۹ ابداعات شرکت های تجاری سریعتر و منعطف تر خواهد بود.

همچنانکه گرایشات مصرف­ کننده تغییر می­ یابد، می­ بایست ابداعات شرکت­ های تجاری که به منظور ایجاد یک فرهنگ آغازگر در حال تغییرات بنیادین تاکتیکی هستند سریع­تر عمل کنند؛ حتی نسبت به سال ۲۰۱۹٫

در سال ۲۰۱۹ ضرورت ابداعات سریع­تر و انفعالی­ تر بیشتر خواهد شد. برخی شرکت­ های تجاری به اهمیت سرعت پی برده ­اند و در حال تکمیل فرایندهای ابداعی ساده ­تر می­باشند. اما سال آینده انتظار می­رود شاهد اجرایی شدن تعداد زیادی از این فرایندها باشیم.

شرکت های تجاری

گرایشات سال ۲۰۱۹

ابداعات شرکت ­های تجاری، سریع­تر و منعطف­ تر خواهد بود.

همچنانکه گرایشات مصرف­ کننده تغییر می­یابد، می­بایست ابداعات شرکت­های تجاری که به منظور ایجاد یک فرهنگ آغازگر در حال تغییرات بنیادین تاکتیکی هستند سریع­تر عمل کنند؛ حتی نسبت به سال ۲۰۱۹٫

در سال ۲۰۱۹ ضرورت ابداعات سریع­تر و انفعالی ­تر بیشتر خواهد شد. برخی شرکت­ های تجاری به اهمیت سرعت پی برده­ اند و در حال تکمیل فرایندهای ابداعی ساده ­تر می­باشند. اما سال آینده انتظار می­رود شاهد اجرایی شدن تعداد زیادی از این فرایندها باشیم.

قبلاً، شرکت ­های تجاری بزرگ­تر در حال ایجاد فضاهایی هستند که به ابداعات اختصاص دارد و این ابداعات خارج از تجارت قرار می­گیرند و این امر تنها در طول ۱۲ ماه آینده عملی­ تر خواهد شد.

چند نمونه از شرکت­های تجاری بزرگ

شرکت پپسی شرکت « The hive in the us»  که یک مرکز ابداعات برای ایجاد شرکت­های تجاری کوچک­تر خواهد بود، تأسیس نموده است. رئیس شرکت پِپسی، ایندرا نویی ­(هنگامی­که هنوز در مقام  CEO قرار داشت) در مورد این تصمیمات  در یک مکالمه تلفنی در ماه جولای توضیح داد.

مقاله بازاریابی پیشنهادی

چالش حفظ قدرت برندها

شرکت های تجاری

نویی گفت: «فرایند ابداعات، یک تجارت در درون یک تجارت است که از هستۀ مرکزی خارج خواهد شد. این شرکت یک گروه سرمایه­ گذاری خواهد بود که برخی از محصولات ما را گرفته و پرورش می­دهد و به عرصه می­رساند.»

کوکاکولا به منظور باز کردن مسیر بازار برای شرکت­های تجاری نوپا در حال انجام اقداماتی مشابه با گروه ماجراجویی جهانی است. کوکاکولا در آستانۀ سرعت بخشیدن به فرایند ابداعات برای محصولات خاص خود و نه فقط برای افزایش سهام است.

ابداعات

ابداعات سریع­تر یک حوزه کلیدی برای پیشرفت این شرکت تجاری می­باشد.

«آرناب روی» مدیر ارشد یکی از شرکت­های تجاری به اسم کوکاکولا در سطح جهانی در مصاحبه با Marketing Week می­گوید ابداعات سریع­تر یک حوزه کلیدی برای پیشرفت این شرکت تجاری می­باشد.

او توضیح می­دهد:

« ابداعات به محرکی بسیار مهم در هر شرکت تجاری تبدیل می­شود. بله، شرکت کوکاکولا بزرگ­ترین جواهری است که در اختیار خواهیم داشت اما ما احساس می­کنیم ابداعات بایستی با coke همراه شود. توانمندی­های Coke بسیار بیشتر از ضعف­های آن است.» او اضافه کرد: « امروزه بسیاری از دختران مقدس ­(شرکت­های تجاری) دارای دیدگاه “چرا که نه” هستند.»

با این دیدگاه مشهور کوکاکولا این دیدگاه در میان بازاریابان گسترش یافت. امسال این شرکت با استفاده از  crowdfunding site Indiegogo محصول عالی  Swiss water brand Valser را در آمریکا عرضه نمود. کوکاکولا به Heineken and Procter & Gamble ملحق شد که هر دو از Indiegogo برای آزمایش و عرضه محصولات خود استفاده کردند.

از آنجایی که سرمایه ­گذاری از دل تجارت بیرون می­ آید crowdfunding به کمپانی­ها کمک می­کند که از ریسک کردن خودداری نکنند. بلکه به ­عنوان ابزار بازاریابی عمل می­کند که منجر به افزایش آگاهی و سنجش میزان اشتیاق مصرف کننده می­شود. همچنانکه کمپانی­ها در سال ۲۰۱۹ با روندی سریع­تر سعی در عرضۀ هرچه بیشتر محصولات خود دارند، این گزینه همچنان در حال گسترش است.

مقاله بازاریابی پیشنهادی

بازاریابی و فروش هوندا

شرکت Honda شعار need for speed (ضرورت سرعت) را در بازاریابی به ­عنوان دلیلی برای تولید اتاق ماشین (Engine Room) ارائه داد. هدف بالا بردن کارایی رسانه و تبلیغات آنلاین به منظور انفعالی ­تر و مستقل­ تر شدن آنهاست.

در پایان سال ۲۰۱۸ شرکت­هایی برای معرفی راههایی برای تسریع بازاریابی ظهور یافته­ اند و سال ۲۰۱۹ شاهد به بار نشستن این تلاش­ها خواهد بود. برخی ناکامی­ها اجتناب­ ناپذیر است اما در جهان نوین و بالنده امروز تا زمانیکه به سرعت و به ارزانی شکست می­خوری، شکست از اهمیت کمتری برخوردار است.

0/5 (0 Reviews)