گرایش های اصلی روند بازاریابی در سال ۲۰۱۹

روند بازاریابی در سال ۲۰۱۹ این امکان را خواهد داشت که تجارت را از بازدهی صِرف به سمت کارایی پیش ببرد. بازاریاب­ها فرصت­های کار کردن انعطاف­ پذیر را همزمان با دنبال کردن پروژه­ های چندگانه پیشنهادی به­ منظور سرعت بخشیدن به پیشرفت حرفه­ای­شان می ­پذیرند. گروه­های تجاری در روند بازاریابی خود، دیگر از مشتری­ مداری سخن نمی­ گویند، اثربخشی بر کارایی غالب می­شود و ابداعات، سریع­تر و انعطاف ­پذیرتر خواهند شد.

روند بازاریابی

روند بازاریابی در سال ۲۰۱۹

گرایش ­های اصلی که روند بازاریابی را در سال ۲۰۱۹ به شدت تحت تأثیر قرار خواهد داد

سال 2019

اثربخشی بر کارایی غالب می­شود

این پیش ­بینی شاید طرز تفکری پرطرفدارتر نسبت به تفکری باشد که ریشه در واقعیت دارد، اما نشانه ­هایی وجود دارد که نشان می­دهد روند بازاریابی در سال ۲۰۱۹ این امکان را خواهد داشت که تجارت را از بازدهی صِرف به سمت کارایی پیش ببرد.

گروه­های تجاری در روند بازاریابی خود، دیگر از مشتری­ مداری سخن نمی­ گویند

شرکت­های تجاری اغلب دم از مشتری­مداری ­می­زنند اما در واقعیت هستۀ اصلی این شرکت­ها اینچنین نمی­باشد.

زمان قانون­های من­درآوردی رسانه­ های اجتماعی به پایان رسیده است

در دنیای نقض اطلاعات و اخبار جعلی، غول­های رسانه­ای برای فرار از قوانین سنگین ۱۲ ماه آینده مجبور خواهند بود مسئولیت­های سنگین ­تری را در انجمن­ های خود بر عهده بگیرند.

مقاله بازاریابی پیشنهادی

ابداعات شرکت های تجاری در سال ۲۰۱۹

نمایندگی­های مورد تهاجم همه ­جانبه

آیا سال ۲۰۱۹ می­تواند سالی باشد که در آن الگوی نمایندگی در نهایت به نسخۀ قرن ۲۱ به­روزرسانی می­شود؟ اگر شکایت­های مکرر در مورد قیمت بالا و وقت­گیر بودن بازار را به کناری بگذاریم، رشد فزاینده مراجعات هم امروزه خسارات زیادی را به بار آورده است.

ابداعات، سریع­تر و انعطاف­پذیرتر خواهند شد

در سال ۲۰۱۹ نیاز به ابداعات، سریع­تر و انفعالی­ تر و حتی کامل­تر خواهد شد. برخی شرکت­ها به اهمیت سرعت پی برده ­اند و در حال تکمیل فرآیندهای ابداعی ساده ­تر و دلپسندتر هستند، اما انتظار می­رود در سال آینده در روند بازاریابی، شاهد اجرای انبوهی از این دست اقدامات باشیم.

گروه­های تجاری خطر بی­ طرف ماندن را می ­فهمند

موضع ­گیری در برابر مسئلۀ دو قطبی­ سازی می­تواند برای تجارت خطرساز باشد (برای نمونه کافی­ است نگاهی بیندازید به عکس­ العمل­های تفرقه­ انداز نسبت به آگهی نایک کولین کپرنیک). اما با اعتماد مصرف­ کننده به محصولات شرکت­های تجاری، برخی به این نتیجه رسیده ­اند که در واقع، این کار در درازمدت، مخاطره ­آمیزتر از بی­طرف ماندن است.

(NLP)   قدرت چت بات­ها و صدا را ارتقا بخشیده است.

طولی نمی­ کشد که شاهد رسیدن فرایند زبان طبیعی (NLP) به مراحل پیشرفته در سال ۲۰۱۹ باشیم که در نهایت تولید برنامه­ های پیچیده ­تر را امکان­پذیر و جذاب­تر می ­نماید. این نه فقط مرهون چت بات­ها بلکه مرهون دیگر فناوری نویدبخش کلان، اما تا به اینجا ناامیدکننده به نام دستیار صدا است.

روند بازاریابی

بازاریاب­ها آیندۀ کار را تخمین می­زنند

بازاریاب­ها فرصت­های کار کردن انعطاف­پذیر را همزمان با دنبال کردن پروژه ­های چندگانه پیشنهادی به­ منظور سرعت بخشیدن به پیشرفت حرفه­ای­شان می­پذیرند. درواقع در روند بازاریابی آنها اشتیاق برای کار انعطاف­پذیر، انکارناپذیر است.

روند بازاریابی

روند بازاریابی

شرکت­های تجاری باید در نهایت برنامه­های برکسیت خود را عملی سازند.

۲۹ مارس ۲۰۱۹ در قانون به عنوان تاریخ (هنگامی­که برکسیت به ­طور خودکار به وقوع خواهد پیوست) قرار داده شده است. دیگر در روند بازاریابی شرکت های تجاری، انتظار برای آنچه اتفاق می­ افتد مهم نیست. برنامه ­ها و طرح­های محتمل­ الوقوع بایستی هم­ اکنوم اجرایی شوند، در غیر این صورت در موقعیتی نخواهند بود که بر اساس سلسله وقایعی که رخ می­دهد عمل نمایند.

0/5 (0 Reviews)