گران ترین ماشین های دنیا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا می تواند هم مورد توجه افراد ثروتمند و بازاریاب ها باشد. در این بخش تصمیم داریم گران ترین ماشین های دنیا را معرفی کنیم . گران ترین اتومبیل های جهان که در این مقاله می خوانیم :

۱ # لاویتور نویر بوگاتی

#۲ خودروی رولز رویس سوئپ تیل

#۳ مرسدس بنز میباخ اکسلرو

#۴ خودروی کونیگزگ  CCXR ترویتا

#۵ لامبورگینی وننو

#۶ مک لارن P1 LM

#۷ لیکان هایپر اسپورت  W Motors

#۸ نسخه محدود بوگاتی ویرون توسط Mansory Vivere

#۹ استون مارتین والکری

#۱۰ فراری پینین فارینا سرجیو

#۱۱ بوگاتی چیرون

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

گران ترین اتومبیل های دنیا

آیا شما عاشق عکسی از یک ماشین که در تلویزیون، یا در روزنامه دیده اید ، هستید ؟ اولین چیزی که شما را جذب کرد چه بود؟ آیا ویژگی های آن یا قیمت گران آن ؟

هر یک از ما گران قیمت ترین اتومبیل دنیا را دوست داریم ، صرف نظر از این واقعیت که بیش از ۹۰ درصد از ما قادر نخواهیم بود از آن استفاده کنیم. با این حال، به نظر می رسد یک فانتزی است، اما برخی از افراد رویاهای خود را با خرید چنین اقلام گران و آرزو ساخته اند.

ماشین ها تنها وسیله نقلیه برای حمل و نقل نیستند. در دنیایی که کالاهای لوکس در حال رشد است و تقاضا روز به روز در حال افزایش است، مردم استفاده از این اسباب بازی گران قیمت را بدون توجه به برچسب قیمت آن، انتخاب کرده اند.

آنچه آنها را ویژه می سازد این است که منحصر به فرد هستند و اکثر مردم می توانند آنها را از دور تحسین نمایند. یک شخص معمولی فکر نمی کند که بتواند چنین وسیله نقلیه لوکس را خریداری کند. این موارد مورد تقاضا هستند و از این رو در میان صاحبان آن اهمیت ویژه ای کسب کرده اند.

صرف هزینه ای عجیب و غریب ممکن است برای دیگران عادی ه نظر نرسد، اما برای افرادی که دستیابی به گران ترین ماشین های دنیا را دوست دارند این چیزی است که تنها آنها می توانند درک کنند.

مقالات پیشنهادی

گران قیمت ترین ماشین های دنیا کدامند ؟

اعتبار زیادی وجود دارد، و علاوه بر این، انحصار گرفتن یک نسخه محدود نسخه قابل مقایسه نیست. افرادی که می گویند با پول نمی تواند شادی را خریداری کرد ، در این مثال نقض می شوند؛ زیرا زمانی که شما در یکی از گران ترین اتومبیل های جهان قرار می گیرید و در  آن می نشینید، مطمئنا حتی با شلاق هم خوشحال و خوشحال تر خواهید شد.

۱ # لاویتور نویر بوگاتی

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

با قیمت ۱۹ میلیون دلار، لاویتور نویر بوگاتی ( La Voiture Noire ) از تولید کنندگان مشهور جهان، بوگاتی تبدیل به گران ترین اتومبیل در دنیا شده است.

این شاهکار در  مارس سال ۲۰۱۹، در نمایشگاه موتور ژنو معرفی شد و توانست دلهای علاقه مندان و دوست داران ماشین را به طور کامل برباید . نام مالک مشخص نشده است، اما به عنوان یک ماشین مفهومی، او باید تقریبا دو سال صبر کند تا آن را سوار شود.

ویژگی های برجسته این خودروی با شکوه عبارتند از:

بیرونی بی نظیر با طراحی براق و معروف ، رنگ براق عمیق سیاه و سفید، نشانه عظیم برجسته بوگاتی در پشت فرمان، شاسی  جلو، چراغ های عقب فوق العاده، ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت ، موتور ۱۶ سیلندری، بدن فیبر کربن و سرعت بالای ۲۶۱ مایل در ساعت.

آماده شدن برای عملکرد فوق العاده ای است که تولید کنندگان در مورد ماشین نادر و جذاب خود می گویند. این خودرو لوکس توانسته است تکنولوژی و سرعت را برای ایجاد مدل های هنری خودرو ایجاد کند.

#۲ خودروی رولز رویس سوئپ تیل

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

 

خودروی رولز رویس سوئپ تیل   Rolls-Royce Sweptail با ۱۳ میلیون دلار در لیست گران قیمت ترین ماشین های جهان قرار گرفته است. این  خودرو در سال ۲۰۱۷ Concorso d’Eleganza Villa d’Este نمایش داده شده است.

این ماشین یکدست بر اساس مشخصات دقیق است. Sweptail به عنوان سطح نهایی لوکس و انحصار در نظر گرفته شده است. این خودرو از مدل های لوکس تولید کنندگان الهام گرفته و برای یک مشتری خاص ایجاد شده است.

این خودروی مخصوص شامل یک کار سفارشی ، صندلی برای دو نفر ، سقف سانروف پانورامیک با پوشش شیشه ای و پوشش داخلی چرم و چوب. چارچوب فلزی عظیم در جلو است که از آلومینیوم ساخته شده است.

در کنسول مرکزی شما یخچال را پیدا خواهید کرد . همه این شایستگی ها باعث می شود Rolls-Royce Sweptail گران قیمت ترین ماشین جهان باشد.

#۳ مرسدس بنز میباخ اکسلرو

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

اگر مایل هستید ۸ میلیون دلار خرج کنید، شما می توانید صاحب مرسدس بنز میباخ اکسلرو  Mercedes-Benz Maybach Exelero شوید. این  خودرو در سال ۲۰۰۴ به عنوان یک نسخه محدود ساخته شد.

این خودروی اسپرت عملکرد بالا را تضمین می کند و توسط Birdman رپ در سال ۲۰۱۱ به عنوان یکی از گران ترین اتومبیل های جهان خریداری شده است.

خودرو توسط تولید کنندگان آلمانی Maybach-Motorenbau ساخته شده است و به عنوان یکی از کمیاب ترین خودروهای بنز است. این خودرو برای اولین بار در Tempodrom در شهر برلین در سال ۲۰۰۵ به نمایش گذاشته شد. این ماشین لوکس با دو درب، چهار صندلی دارای ویژگی های مهم و یک موتور جفت توربو V-12 ، ۷۰۰اسب بخار ، چرخ های آلیاژی و سرعت بالای ۲۱۸ مایل در ساعت یکی از گران قیمت ترین ماشین های دنیا است.

۴ # خودروی کونیگزگ  CCXR ترویتا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

گران قیمت ترین ماشین های دنیا

با قیمت ۴٫۸ میلیون دلار، کونیگزگ  CCXR ترویت Koenigsegg CCXR Trevita یکی از بالاترین موقعیت ها را به عنوان گران ترین اتومبیل های جهان در اختیار دارد. این خودروی گران قیمت توسط تولید کنندگان سوئدی ساخته شده است.

تنها دو عدد از خودروی کونیگزگ  CCXR ترویتا ساخته شد و بوکسور معرف Mayweather یکی از آنها را به قیمت ۴٫۸ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ خریداری کرد.

این  خودروی فوق العاده با طراحی ویژه با بدنه فیبر کربن، بال عقبی ، موتور ۴٫۸ لیتری V-8، ۱۰۱۸ اسب بخار، گشتاور ۷۹۶ پوند، کیسه های هوا، سیستم اگزوز Oconnell، تغییر دست و پا، ترمز کربن سرامیکی و سرعت بالای ۴۱۰ کیلومتر / ساعت یک خودروی منحصر به فرد است.

در کنار این عملکرد بالا این خودروی گران قیمت با الماس های واقعی طراحی شده است. بدنه خودرو با ظاهر نقره ای سفید، به عنوان یک طراحی کامل و منحصر به فرد در سراسر جهان مشهور است.

#۵ لامبورگینی وننو

خودرو به نظر می رسد مرگبار، خطرناک و قدرتمند است، و به همین دلیل است که به لامبورگینی وننو Veneno نام مستعار سمی یا Poison داده شده است. این مدل خیره کننده یک نسخه اصلاح شده Aventador Roadster است و برای جشن تولد ۵۰ سالگی سازنده آن ساخته شده است.

با قیمت ۴٫۵ میلیون دلار، لامبورگینی وننو به عنوان یکی از گران قیمت ترین اتومبیل های دنیا شناخته شده است. فقط ۹ مدل برای این  نسخه ساخته شده است و از سال ۲۰۱۴ تا آن را به یک برچسب منحصر به فرد تبدیل کرده است.

لامبورگینی وننو یک اسب سواری فوق العاده سریع با مشخصاتی است شامل موتور ۶٫۵ لیتر V-12، ۷۵۰ اسب بخار، گشتاور ۵۰۷ نیوتن متری، ۸،۴۰۰ دور در دقیقه، ۲۲۱ مایل در ساعت، انتقال نیمه اتوماتیک به تمام چرخ ها، واحدهای دمپر افقی، دیسک های ترمز فیبر کربن و ضربه گیر تعلیق. یکی از لامبورگینی وننو  ها ۱۱ میلیون دلار فروخته شد و یکی از گران ترین اتومبیل های جهان بود.

#۶ مک لارن P1 LM

مک لارن P1 LM یک خودروی خیابانی قانونی است که نسخه ای از مک لارن P1 GTR است. با ارزشی به قیمت ۳٫۶ میلیون دلار، جایگاه خود در فهرست گران ترین اتومبیل های جهان قرار داده است . تنها پنج عدد از این ماشین ساخته شده و همه آنها به فروش رفته است .

مک لارن P1 LM دارای مشخصه هایی مانند موتور دوقلوی ۳٫۸l توربو V-8، موتور الکتریکی، شکافنده هوا در جلو ، بال عقبی و ۱۰۰۰ اسب بخار است. مک لارن P1 LM دارای یک طراحی براق و پیچیده است و این یکی از گران قیمت ترین ماشین های دنیا است .

#۷ لیکان هایپر اسپورت  W Motors

لیکان هایپر اسپورت یک  سوپر خودرو از شرکت W Motors مستقر در دبی است که توانسته است توجه خریداران را بدون توجه به اینکه یکی از گران ترین اتومبیل های جهان است، به خود جذب کند. این قیمت نامرئی معادل  ۳٫۴ میلیون دلار است. لیکان هایپر بخشی از سری نسخه محدود شده است که تنها هفت عدد از آن ساخته شده است.

W Motors Lykan Hypersport به طور خاص با چراغ های تزئینی با سنگ های قیمتی که خریداران می توانند جواهرات جاسازی شده مانند یاقوت کبود، یاقوت یا الماس را انتخاب کنند ،  طراحی شده است . تیغه های LED نیز از الماس های ۱۵ قیراطی  ساخته شده است که این خودرو را یکی از گران ترین اتومبیل های جهان ساخته است.

ویژگی های مهم شامل درب قیچی مانند ، موتور ۳٫۷ لیتری دوگانه توربو ۷۰۸ پوند گشتاور، ۷۷۰ اسب بخار و سرعت بالای ۲۴۰ مایل در ساعت است. به نظر می رسد یک ماشین زرهی ساخته شده و تضمین عملکرد بالا داده شده است. این ماشین ستیزه جو تنها برای انجام وظایف ویژه گشت زنی توسط نیروی انتظامی ابوظبی طرح شده است.

#۸ نسخه محدود بوگاتی ویرون توسط Mansory Vivere

نسخه محدود بوگاتی ویرون  به عنوان یکی از سریع ترین و یکی از گران ترین اتومبیل های جهان با ارزش ۳٫۴ میلیون دلار شناخته می شود. خودروی شیک با ریشه ای آلمانی به عنوان نماد وضعیت در دنیای اتومبیل ها محسوب می شود .

نسخه محدود Bugatti Veyron توسط Mansory Vivere دارای طراحی زینتی و زیبا با بدنه فیبر کربن است. سایر ویژگی ها و مشخصات شامل کابین اصلاح شده، چراغ های LED ارتقا یافته، پنجره های عقب داخلی مجتمع شده، کاپوت کوتاه، موتور W16 8.0 لیتری، ۱۱۰۶ پوند فوت گشتاور، ۱۲۰۰ اسب بخار و سرعت بالای ۲۵۴ مایل در ساعت است. این خودرو در سال ۲۰۰۸-۹ به نام ماشین دهه نامگذاری شد.

#۹ استون مارتین والکری

استون مارتین والکری، با قیمت ۳٫۲ میلیون دلار، یکی از گران ترین اتومبیل های جهان است. این ماشین الکتریکی اسپرت ترکیبی از خانه استون مارتین مشهور جهان و شریک آن در این شرکت Red Bull Racing Formula One Team است.

والکری مجهز به چراغهای الهام گرفته از F-1، شاسی سبک وزن از فیبر کربن، موتور ۶٫۵ لیتر V-12 و ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت و هیبریدی است.

#۱۰ فراری پینین فارینا سرجیو

تولید کنندگان فراری پینین فارینا سرجیو Ferrari Pininfarina Sergio خودرو را ۳ میلیون دلار قیمت گذاری کرده اند و آن را به فهرست یکی از گران قیمت ترین ماشین های دنیا معرفی کرده است. این بخشی از یک سری نسخه محدود است که تنها شش عدد از ساخته شده است. این وسیله توسط Pininfarina ایتالیایی، طراحی و ساخته شده است.

این خودرو نادر، گران و ارزشمند است که ارزش آن را نمی توان از لحاظ پولی در نظر گرفت. Ferrari Pininfarina Sergio به دلیل ساختار داخلی و بدنه آن، خودرویی منحصر به فرد است. ویژگی ها و مشخصات شامل موتور ۴٫۵ لیتر V-8، بویژگی های های آئرودینامیک، و  ۵۶۲ اسب بخار است .

#۱۱ بوگاتی چیرون

بوگاتی چیرون با قیمت ۲٫۹ میلیون دلار یکی از گران ترین اتومبیل های جهان است.

با بدنه زرق و برق دار، Chiron مرزهای موجود را در نوردیده تا بتواند عملکرد باورنکردنی داشته باشد. این بخشی از نسخه محدود است که تولید کنندگان گفته اند که تنها پانصد واحد از آن ساخته خواهد شد.

سوپر خودروی چیرون دارای شاسی کربن مونوکوکی، موتور ۸٫۰ لیتر W16، گشتاور ۱۱۸۰ پوند ، ۱۵۰۰ اسب بخار و سرعت بالای ۲۶۱ مایل در ساعت است. Bugatti Chiron به عنوان یک خودرو منحصر به فرد، لوکس و سریع شناخته شده است که همچنین یکی از گران ترین اتومبیل های جهان است. این ماشین فوق العاده و اسپرتی  یک دستگاه کلاسیک است که نتیجه طراحی نوآورانه و جدیدترین تکنولوژی است.

0/5 (0 Reviews)