بازاریابی و امنیت وب سایت

امنیت وب سایت از مهمترین دغدغه های هر کسب و کار ، بویژه کسب و کارهای اینترنتی است. رشد چشم انداز دیجیتالی باعث ایجاد انگیزه بیشتر به بازیگران مخرب می شود ، خواه یک هکر رایانه در زیرزمین خانه خود باشند یا یک مجرمان سایبری حرفه ای که برای جرایم سایبری یک فروشگاه بزرگ کار می کند. آنچه در این مقاله بازاریابی دیجیتال خواهید خواند :

امنیت وب سایت چیست ؟

امنیت وب سایت چه ارتباطی با بازاریابی دارد؟

گسترش امنیت دامنه فراتر از SSL

پنج مورد برای جستجوی راه حل اتوماسیون بازاریابی برای امنیت وب

بازاریابی و امنیت وب سایتMarketing and Web Security
بازاریابی و امنیت وب سایت

امنیت وب سایت چیست ؟

بازاریابی و امنیت وب سایت : چگونه بازاریابان می توانند خطرات را کاهش دهند

فکر می کنید امنیت و عملکرد وب سایت دو طرفه هستند؟ دوباره فکر کنید داشتن محافظت مناسب در پشت سایت شما نه تنها آن را ایمن نگه می دارد بلکه قابلیت اطمینان آن را نیز بهبود می بخشد. هرچه سایت شما مطمئن تر باشد ، بازدیدکنندگان از شما اطمینان بیشتری دارند . می توانید اطلاعات آنها را ایمن تر نگه دارید و اعتماد آنها به برند شما و بازاریابی شما بیشتر شود.

سازمانها در صنایع و مناطق به طور فزاینده ای دیجیتالی می شوند. از آنجا که شرکت شما تحت تحول دیجیتال قرار دارد ، شما نه تنها داده های بیشتری را در دستگاه های بیشتری ایجاد می کنید ، بلکه به تدریج مسئولیت اطلاعاتی را که دیگران با شما به اشتراک می گذارند نیز می پذیرید. و هرچه داده های بیشتری تولید شود ، ایمن سازی آن دشوارتر است.

پاورپوینت بازاریابی

پاورپوینت بازاریابی دیجیتال

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد!

تا اینجای کار به نظر بسیار ساده و بی دغدغه است ، درست است؟ بگذارید کمی پیچیده تر شود.

رشد چشم انداز دیجیتالی باعث ایجاد انگیزه بیشتر به بازیگران مخرب می شود ، خواه یک هکر رایانه در زیرزمین خانه خود باشند یا یک مجرمان سایبری حرفه ای که برای جرایم سایبری یک فروشگاه بزرگ کار می کند. حملات سایبری به مشاغل در حال افزایش است ، و بازیگران بد از روشهای پیشرفته و حرفه ای برای دستیابی به همه داده های مورد استفاده استفاده می کنند.

برای اینکه مسائل کمی ترسناک تر شود ، کمبود جهانی از متخصصان ماهر در عملیات امنیتی برای خنثی کردن افراد بد و حفظ امنیت اطلاعات وب سایت وجود دارد. شکاف استعدادی به حدی است که گارتنر (Gartner) تا سال ۲۰۲۰ پیش بینی می کند ، “۶۰٪ از مشاغل دیجیتال به دلیل ناتوانی تیم های امنیتی فناوری اطلاعات در مدیریت ریسک دیجیتال ، دچار نقص سرویس خواهند شد.”

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت

امنیت وب سایت چه ارتباطی با بازاریابی دارد؟

در سال ۲۰۱۸ ، Chrome و Firefox شروع به علامت گذاری صفحات نا امن با هشدارهای واضح “NOT SECURE” برای تشویق استفاده از SSL ، در اصل تعیین گواهی به عنوان یک ویژگی امنیتی اساسی و بنیادی کردند.

در حالی که مطمئناً هشدارها ارزش دارند ، در دنیای دیجیتال امروز ، ویژگیهای اساسی امنیتی دیگر کافی نیست.

بیایید قیاس کنیم.

امنیت وب سایت تنها یک گواهی SSL نیست .

از شبکه جهانی وب به عنوان کاربر محلی ، صفحات فرود به عنوان خانه امن خود ، و یک گواهی SSL به عنوان قفل استاندارد در جلو خود استفاده کنید. شما برای ساختن خانه خود سخت تلاش می کنید. خوشحال هستید که می توانید درب آن را قفل کنید تا آن خانه را ایمن کنید ، و هرگز فکر نمی کنید که ای کاش قفل داشتم . با این وجود ، شما (و میهمانان خود) احساس امنیت بیشتری می کنید از اینکه درب ورودی خود را نه تنها قفل کرده اید بلکه یک سیستم امنیتی جامع را برای محافظت بهتر از خانه و همه چیز موجود در آن اجرا کرده اید – به خصوص اگر در منطقه ای با جرم و جنایت بسیار زندگی می کنید. جنایتکاران باهوش و فرصت طلب.

در مورد امنیت وب سایت در بازاریابی بیشتر بدانید

به عبارت ساده ، در حالی که قفل ممکن است باعث کندتر شدن آنها شود ، شما نمی توانید از ورود افراد بد به خانه خود تنها با یک قفل در درب جلو جلوگیری کنید ، همانطور که نمی توانید فقط با گواهی SSL از داده های خود در برابر تهدیدات سایبری محافظت کنید.

محیط فعلی فناوری اطلاعات با تهدیدهایی رو به رو است که صفحات فرود شما را از بین می برد. در حالی که ما شاهد انکار کاهش تعداد سرویس ها (DoS) ، انکار توزیع خدمات (DDoS) و حملات بدافزار هستیم ، میزان و شدت این نوع تهدیدات به طرز چشمگیری در حال رشد است و حملات به طور متوسط ​​۳۷٪ بیشتر شده است.

مقاله بازاریابی

تفاوت جوملا و وردپرس

با وجود تعداد زیادی ترافیک مخرب برای دفاع در برابر حملات ، فشار بیشتری برای حفظ امنیت اطلاعات کاربران وب سایت بدون توجه به نقش شما وجود دارد. به همین ترتیب ، نگه داشتن صفحات در حالی که در مقابل آسیب های سایبری احتمالی محافظت می شوند ، اولویت اصلی تجارت است. یک وب سایت امن ، زنده و کارآمد ، نه تنها برای اعتماد به روح برند بسیار مهم است بلکه می تواند به طور بالقوه تجارت شما را از هزینه های زیاد برای ترمیم خسارت های وارد شده به زیرساخت های امنیتی و شهرت شما با یک نقض موفق نجات دهد.

گسترش امنیت دامنه فراتر از SSL

گواهینامه های SSL هم از داده های کاربر نهایی شما محافظت می کنند و هم رتبه بندی جستجو و نرخ تبدیل شما را بهبود می بخشند. آنها برای امنیت و عملکرد سایت یکپارچه هستند. اما ، بیشتر از صدور گواهینامه امنیت صفحه فرود آمده است.

برای بیشتر افراد ، مدیریت گواهینامه های SSL یک تلاش دستی و وقت گیر است. این نیز پیامدهای فزاینده ای دارد. گواهینامه های منقضی شده یا ضعیف نگهداری شده می توانند باعث خرابی یا صفحات فرود شما شوند و سایت شما را در معرض حمله قرار دهند — DoS ، DDoS ، بدافزار ، کد مخرب و غیره. خرابی ها هم از نظر درآمد و هم از نظر اعتبار هزینه زیادی دارند. در نتیجه تجربه دردناکی برای کسانی که مدیریت و بازدید از صفحات شما را انجام می دهند ، به همراه دارد. گواهینامه های SSL نه تنها در سئو بلکه در حفظ امنیت وب سایت نیز مهم هستند.

اتوماسیون بازاریابی برای امنیت وب

اتوماسیون بازاریابی برای امنیت وب

پنج مورد برای جستجوی راه حل اتوماسیون بازاریابی برای امنیت وب

راه حل های اتوماسیون بازاریابی با سرورهایی که از فناوری پیشرفته امنیتی پشتیبانی می شوند ، بیشتر به شما کمک می کنند تا صفحاتی که برای شما میزبان هستند . و همچنین سایر دارایی های میزبانی شده ، از جمله فرم ها و تصاویر را در تأمین امنیت خود قرار دهید.

  1. نگهداری و تمدید گواهینامه خودکار

اتوماسیون نیاز به مدیریت دستیابی به گواهینامه SSL را کاهش می دهد ، باعث کاهش بار امنیت سایبری برای بازاریاب و اطمینان از یک تجربه دیجیتالی ایمن تر و مطمئن تر برای بازدید کنندگان سایت شما ، هم از داده های آنها و هم از اعتبار شما شده است.

  1. صفحات فرود از طریق پروتکل انتقال متن Hyper Text Secure (تأکید HTTPS بر “S”)

HTTPS بدان معنی است که کلیه ارتباطات بین یک مرورگر و وب سایت شما رمزگذاری می شوند. ارتباطات رمزگذاری شده نه تنها صفحات و داده های بازدید کنندگان شما را بهتر تضمین می کنند ، بلکه به شما کمک می کنند از هشدار ترسناک ” امن نیست ” جلوگیری کنید.

  1. فایروال های برنامه وب سایت مدیریت شده (WAF)

مدیریت WAF صفحات شما را با نظارت ، فیلتر و مسدود کردن ترافیک مخرب HTTP به سمت وب سایت خود ایمن نگه می دارد. جایزه؟ هنگامی که آسیب پذیری های جدید منتشر می شود ، WAF به طور خودکار بروزرسانی می شود ، و اطمینان می دهد که محیط وب سایت شما در یک چشم انداز تهدید همیشه در حال تحول ، امن باقی می ماند.

  1. محافظت از DDoS

محافظت از DDoS برای محافظت از محیط و امنیت وب سایت شما حتی از بزرگترین حمله DDoS طراحی شده است. حفاظت از DDoS با جلوگیری از ترافیک بدی که باعث خرابی صفحات شما (و زیرساخت راه حل شما) می شود ، تضمین می کند که صفحات شما به صورت زنده و کاملاً پایدار باقی بمانند.

  1. شبکه تحویل محتوا (CDN)

CDN ها به عنوان توازن بار عمل می کنند تا نمای صفحه را براساس موقعیت جغرافیایی توزیع کنند. CDN با توزیع جغرافیایی محتوای صفحه حافظه پنهان به کاربران نهایی بر اساس موقعیت فیزیکی آنها به نزدیکترین سرور ، اجازه می دهد تا صفحات فرود شما سریعتر بارگیری شود و تجربه بازدید کننده خود را با وب سایت خود بهبود بخشد. امنیت سایبری مؤثر فراتر از حوزه های تیم های فناوری اطلاعات است – اکنون هر کارمند برخی از مسئولیت ها را برای تأمین امنیت محیط وب سایت بر عهده دارد. بازاریابان به ویژه باید مسئولیت داده های کاربران نهایی خود را در هر مرحله از سفر خریدشان ، از مشتری گرفته تا مشتری وفادار ، پاسخگوی خواستار رویکرد جامع تر به امنیت باشند.

همانطور که ما به طور پیوسته چاپ رسانه های الکترونیکی را رها می کنیم و تعداد داده های دیجیتال تکثیر می شود ، پارک تفریحی که برای مجرمان سایبری می سازیم بزرگتر است. و بدون حفاظت مناسب برای کمک به پلیس در محل ، ما به آنها V.I.P می دهیم. عبور و سواری نامحدود در بلندترین ، سریعترین ،  غلتک القایی آدرنالین وجود دارد.

منبع : blog.marketo