اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئو

اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئو : کلمات کلیدی پایه سئو هستند و مهمترین عامل رتبه بندی هر صفحه وب هستند. اما داشتن تراکم یا چگالی کلمه کلیدی مناسب برای محافظت از محتوای شما از مجازات های Google بسیار ضروری است.

فهرست مطالب :

     تراکم کلمه کلیدی (Keyword Density) چیست؟

     ابزار جستجوگر تراکم کلمات کلیدی GeoRanker

     جستجوگر چگالی Small SEO Tools Keyword

    Add Me Tool

     جستجوگر چگالی SEO Review Tools

     تجزیه و تحلیل تراکم کلمات کلیدی زنده Live Keyword Density Analysis

    ابزار تجزیه و تحلیل تراکم کلمات کلیدی Internet Marketing Ninjas

    Article Underground

     جستجوگر تراکم کلید واژه The Hoth

     ابزار چگالی کلمات کلیدی SEO Chat

     جستجوگر چگالی کلمات کلیدی Webconfs.com

اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئوMeasure Keyword Density in SEO
اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئو

اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی

۱۰ ابزار حرفه ای برای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی پایه سئو هستند و مهمترین عامل رتبه بندی هر صفحه وب هستند. اما داشتن تراکم یا چگالی کلمه کلیدی مناسب برای محافظت از محتوای شما از مجازات های Google بسیار ضروری است.

با کمک بهترین ابزارها برای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی ، می توانید از چگالی مناسب کلمات کلیدی برای محتوای خود اطمینان حاصل کنید.

بعداً به آن ابزارها می پردازیم ، اما ابتدا باید بدانید که چگالی کلمه کلیدی چیست و استفاده از ابزارهای اندازه گیری چگالی کلمه کلیدی چقدر مهم است.

بنابراین اجازه دهید ما به اولین سفر خود در اندازه گیری تراکم کلیدی در سئو بپردازیم .

اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئو

اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمات کلیدی در سئو

تراکم کلمه کلیدی چیست؟

تعداد دفعاتی که یک کلمه کلیدی نسبت به کل کلمات استفاده می شود ، چیزی است که ما به عنوان چگالی کلمه کلیدی می شناسیم. مقاله شما باید غنی از کلمات کلیدی باشد ، اما این بدان معنا نیست که باید بیش از حد کلمه کلیدی در آنجا باشد.

تراکم کلمه کلیدی توصیه شده در حدود ۱-۱٫۳ درصد است ، اما بسته به نوع محتوا و رقابت متفاوت است. از این رو ، شما باید با انجام تحقیقات صحیح ، آن را تصمیم بگیرید.

ابزارهای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی به بازاریاب ها در تعادل مناسب کلمات کلیدی خود کمک می کند.

اجازه دهید ابزارهایی را که برای اندازه گیری چگالی کلمه کلیدی پست یا مقاله وبلاگ شما استفاده می شود ، درک کنیم تا بتوانید تراکم کلمات کلیدی را پیگیری کنید …

 تراکم کلمات کلیدی  ابزار جستجوگر تراکم کلمات کلیدی GeoRanker

با کمک این ابزار قادر خواهید بود چگالی مناسب کلمات کلیدی اولیه یا فرعی خود را پیدا کنید. همچنین در تعیین ارتباط یک سایت ، وبلاگ یا صفحه برای هر کلید واژه خاص کاملاً مفید خواهد بود.

روند بررسی تراکم کلمات کلیدی بسیار ساده است و شما باید URL خود را در کادر داده شده ایجاد کرده و بر روی Analysis کلیک کنید.

بسیاری از گزینه های پیشرفته دیگر نیز وجود دارند تا بتوانند تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی شما را به عمق و نتیجه محور انجام دهند.

جستجوگر چگالی Small SEO Tools Keyword

با کمک این جستجوگر چگالی کلمه کلیدی توسط Small SEO Tools ، وظیفه شما برای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی صفحات وب کاهش می یابد.

این در حل مسائل پر کردن کلید واژه ها کاملاً مؤثر است. بازاریاب های جستجو می توانند از طریق این ابزار برای تجزیه و تحلیل کل صفحه وب از طریق نشانی اینترنتی آن یا یک محتوای کامل استفاده کنند.

شما باید URL را در کادر اضافه کنید یا محتوای کامل را بچسبانید. با کمک این ابزار می توانید تعداد کلمات کلیدی در یک صفحه را به همراه زمان بارگذاری صفحه ، ابر برچسب ، فرکانس کلمات کلیدی و غیره پیدا کنید.

مقالات پیشنهادی

بهینه سازی نرخ تبدیل

Add Me Tool

با تهیه گزارش مناسب از کلمه کلیدی خود می توانید تراکم کلمه کلیدی پست یا مقاله وبلاگ خود را از طریق این ابزار بررسی کنید.

شما همچنین می توانید کل نتیجه را در قالب یک پرونده .csv صادر کنید ، و می توانید آن را برای مراجعه بعدی ذخیره کنید.

شما می توانید از این ابزار برای یافتن گزارش دقیق چگالی عبارات کلیدی استفاده شده در یک وبلاگ ، وب سایت یا صفحه وب استفاده کنید. فرایند ساده است ، و شما باید URL خود را در کادر داده شده وارد کرده و نتیجه تراکم کلمه کلیدی را آنالیز کنید.

اگر می خواهید پرونده صادر شده از نتیجه را بدست آورید ، لازم است نام و ایمیل خود را وارد کنید تا به درستی آن را دریافت کنید. گزینه های پیشرفته به شما امکان می دهند عنوان محتوا ، کلیدواژه های متا Tag ، توضیحات متا و موارد دیگر را اضافه کنید.

  جستجوگر چگالی SEO Review Tools

می توانید از این ابزار برای استخراج کل کلمات کلیدی موجود در بدنه یک صفحه وب استفاده کنید. فرآیند استفاده از این ابزار کاملاً ساده و شبیه ابزارهای ذکر شده در بالا است.

فقط لازم است URL خود را در کادر داده شده وارد کنید. همچنین می توانید محتوای خود را در قسمت ورودی کپی کنید. سپس ابزار بطور خودکار فرکانس کلمه کلیدی را اندازه گیری می کند.

انتخاب این مورد برای انجام تحقیقات رقابتی کلید واژه همچنین به شما کمک می کند تا مهمترین کلید واژه ها را در گوشه دنجی استخراج کنید.

تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی زنده Live Keyword Density Analysis

آیا شما کاملاً تازه کار در این زمینه هستید؟ اگر جواب شما بلی است ، پس این ابزار برای شما مناسب است زیرا یکی از ساده ترین ابزارها برای سنجش تراکم کلمه کلیدی است.

شما باید کلمات کلیدی را وارد کنید و کل مطالب را در آنجا جایگذاری کنید و کار شما انجام می شود.

این ابزار به طور خودکار بر اساس آن کار می کند و تراکم کلمات کلیدی در محتوای خود را برای شما فراهم می کند. این یک مزیت دیگر به شما می دهد که می توانید محتوای خود را فقط در رابط کاربری آن ویرایش کنید ، که این کار مشکل است.

 ابزار تجزیه و تحلیل تراکم کلمات کلیدی Internet Marketing Ninjas

این ابزار دوباره یک چگالی یا تراکم کلمه کلیدی بسیار مفید برای شما است که شما را قادر می سازد تا در هر صفحه از سایت خود ، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی را هدایت کنید.

همچنین می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل رقبا استفاده کنید. با استفاده از این ابزار ، نیاز به پالایش توزیع کلید واژه شما مطابق با به روزرسانی های Google برطرف می شود.

این فرآیند ساده است و حول پیوند URL در یک جعبه مشخص می چرخد. سپس گزارش مفصلی را مشاهده خواهید کرد که شامل کل کلمات ، تعداد کلمات مرتبط و غیر مرتبط به همراه چندین کلمه تکرارشده است.

Article Underground

این ابزار اندازه گیری چگالی کلمات کلیدی می تواند نتیجه دقیقی از تراکم کلمات کلیدی در اختیار شما قرار دهد. برای اطلاع از تراکم کلمه کلیدی در محتوای خود می توانید مراحل ساده ای را دنبال کنید. مزیت دیگر این ابزار این است که در صورت بروز مشکل در ابرداده URL ، یک هشدار به شما ارائه می دهد ، که این یک ویژگی مفید است.

شما می توانید از آن برای پیدا کردن کلمات کلیدی خاصی که در صفحه وب شما استفاده می شود ، استفاده کنید ، به علاوه می توانید شماره های دقیق آنها را نیز دریافت کنید.

این فرآیند بسیار ساده است و شما می توانید URL خود را در کادر داده شده بچسبانید ، که باعث می شود Article Underground یکی از مفیدترین ابزارها برای سنجش تراکم کلمات کلیدی باشد.

جستجوگر تراکم کلید واژه The Hoth

با کمک The Hoth برای اندازه گیری چگالی کلمات کلیدی ، می توانید درصد کلمه کلیدی یا کلمه کلیدی را در مقایسه با تعداد کل کلمات یک صفحه پیدا کنید.

کلمه کلیدی یکی از مهمترین فاکتورهای جستجوگرها است. به همین دلیل است که اطمینان از تراکم مناسب کلمات کلیدی بسیار مهم است. با استفاده از این ابزار می توانید تراکم کلمات کلیدی محتوای خود را به راحتی اندازه گیری کنید.

سهولت کارآیی آن را به یکی از بهترین ابزارها برای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی تبدیل می کند ، زیرا برای یافتن تراکم کلمه کلیدی خاص ، باید URL صفحه خود را وارد کنید.

 ابزار چگالی کلمات کلیدی SEO Chat

 این ابزار می تواند گزارش تراکم  کلمات کلیدی هم کلمه کلیدی مرتبط و غیر مرتبط را در اختیار شما قرار دهد ، که آن را به ابزاری بی نظیر در این بخش تبدیل می کند.

این ابزاری است که توسط Jim Boykin ساخته شده است. شما می توانید از این ابزار برای غوطه وری در عمق صفحه استفاده کرده و آنالیز مناسبی از کاربردهای کلمات کلیدی انجام دهید. تجزیه و تحلیل شما دو و سه کلمه عبارات ، کلمات پیوند یافته ، کلمات غیر پیوندی و غیره را در بر خواهد گرفت.

  جستجوگر چگالی کلمات کلیدی Webconfs.com

با استفاده از جستجوگر چگالی کلمه کلیدی Webconfs.com ، می توانید به راحتی اجازه دهید URL خود را برای استخراج مؤثر که کلمات متداول را تکرار می شود و اندازه گیری چگالی یا تراکم کلمه کلیدی دریابید.

این روند به خوبی کاهش یافته است ، و شما فقط نیاز به قرار دادن آدرس سایت یا URL خود دارید ، روی کادر تأیید تیک بزنید ، ” I’m not a robot ” و روی ارسال کلیک کنید.

طی کردن این مراحل به شما در سنجش تراکم کلمات کلیدی کمک خواهد کرد ، بنابراین می توانید به طور صحیح حضور خود را از طریق کلمه کلیدی مربوطه بهینه کنید و به نتایج جستجوی بهتری برسید.

نتیجیه گیری

در پایان ، امیدواریم که شما بدانید که چگونه ابزارهایی برای اندازه گیری تراکم کلمات کلیدی به شما کمک می کنند تا چگالی کلمات کلیدی مناسب را در پست ها ، صفحات و سایت های خود داشته باشید.

داشتن تراکم مناسب کلمات کلیدی در پست شما مهمترین عامل SEO است.

به همین دلیل است که توجه به ابزارهای جانبی برای اندازه گیری چگالی کلمات کلیدی بسیار مهم است.

منبع : marketing91