جستجوی محلی گوگل

جستجوی محلی گوگل   : دانستن خوب و آگاهی از تأثیر آنها در سئوی محلی ، راهی برای به دست آوردن بهترین موقعیت در Google در جستجوی محلی ، با اشاره به آنچه که تجارت شما ارائه می دهد. عواملی که بر موقعیت تجاری شما در جستجوی محلی Google و چگونگی بهینه سازی استراتژی سئوی محلی شما تأثیر می گذارند؛ کدامند ؟ ما در این مقاله ۳ فاکتور گوگل برای رتبه بندی در جستجوی محلی را بررسی می کنیم . و به شما می آموزیم که چگونه سیگنال های اجتماعی (Google ، Facebook ، LinkedIn ، Pinterest و توییتر) روشی برای کمک به گوگل در SEO محلی است .

جستجوی محلی گوگل

۳ فاکتور گوگل برای رتبه بندی در جستجوی محلی

طبق یک مطالعه ، ۴۶٪ از کل جستجوهای Google مربوط به جستجوهای محلی است. اگر می خواهید رتبه اول شغل خود را در جستجوی محلی گوگل ببینید ، باید در مورد ۳ فاکتور کلیدی گوگل در جستجوی محلی  توجه کنید:

۱- ارتباط

۲- فاصله

۳- برجستگی

دانستن خوب و آگاهی از تأثیر آنها در سئوی محلی ، راهی برای به دست آوردن بهترین موقعیت در Google در جستجوی محلی ، با اشاره به آنچه که تجارت شما ارائه می دهد.

با فکر کردن در مورد آن ، در این پست چگونگی کارکرد این فاکتورها و اقداماتى که باید در هر یک از آنها انجام دهید را برای بهینه سازی عملکرد کسب و کار توضیح می دهیم.

عواملی که بر موقعیت تجاری شما در جستجوی محلی Google و چگونگی بهینه سازی استراتژی سئوی محلی شما تأثیر می گذارند.

 

ارتباط

کسب و کار محلی شما با آنچه که یک مصرف کننده به دنبال آن است ، مطابقت دارد؟ ارتباط بهترین نقش بین کسب و کارهای محلی و جستجوی کاربر را تعیین می کند. افزودن اطلاعات کامل و جامع درباره کسب و کار به Google کمک می کند تا تجارت شما را بهتر درک کنند و آن را با توجه به اهمیت آن به مصرف کننده نشان دهد.

وقتی مشتری بالقوه آنچه را که ارائه می دهید جستجو کند ، اطمینان حاصل کنید که با تجارت شما مرتبط است. و روش انجام این کار این است که اطمینان حاصل کنید که مشخصات GMB یا Google My Business شما تا حد امکان کامل ، دقیق و مشخص است.

در اینجا لیستی از فاکتورهای مهم  برای افزودن به Google My Business و بهینه سازی SEO محلی شما وجود دارد:

Google My Business و بهینه سازی SEO محلی

Google My Business و بهینه سازی SEO محلی

 • طبقه کسب و کار را به درستی انتخاب کنید.
 • آنچه را که تجارت شما ارائه می دهد شرح دهید. کلمات کلیدی مربوط به بخش خود را کاوش کنید.
 • نام شرکت . نام کسب و کار خود را دقیقاً وارد کنید و در هر صفحه کاربری رسانه های دییجتال تجاری خود (سایت ، رسانه های اجتماعی و غیره) باید یکسان باشد.
 • تمام اطلاعات مربوط به تأسیس را با جزئیات کامل کنید. ساعات کار ، ساعات پاسخگویی و غیره
 • یک نشانگر را در Google Maps قرار دهید
 • عکس . چندین عکس از کسب و کار خود را اضافه کنید ، خلاق باشید و نه فقط عکس ، از خود بنویسید. تیم خود را به کاربر نشان دهید ، یک روز کاری چگونه است و غیره برا ه طور مرتب بروزرسانی کنید.

نمایه Google برای کسب و کار من ندارید؟ هم اکنون دست به کار شوید .

فاصله

با فردی که به دنبال بیزینس خاصی است ، چقدر فاصله دارید؟ فاصله ، فضای فیزیکی بین هر نتیجه جستجو بالقوه و مکان مورد استفاده در جستجو است. اگر کاربر مکانی را در جستجو مشخص نکند ، Google بر اساس آنچه در مورد آن کاربر شناخته شده است فاصله را محاسبه می کند.

به خاطر داشته باشید که ارتباط قویترین علامت خواهد بود. اگر یک کسب و کار از موقعیت مکانی جستجوگر دورتر است اما به احتمال زیاد آنچه را که می خواهید از نزدیکترین کسب و کار جستجو کنید داشته باشد ، Google آن را در موقعیت بهتری در نتایج جستجوی محلی قرار می دهد.

موفقیت عامل فاصله مربوط به میزان اطلاعات شما است. هر چیزی برای کمک به کاربران ارائه دهید .  Google می داند که تجارت شما در کجا واقع شده است. اطلاعات مکان خود را به روز در فیس بوک ، Expedia ، Tripadvisor ، وب سایت خود و غیره نگه دارید.

چندین مکان کسب و کار دارید؟ یک راه عالی برای بهبود رتبه بندی جستجوی محلی برای هر یک از این سایت ها ایجاد صفحات اختصاصی برای آنها در سایت شماست ، به یاد داشته باشید که از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید.

برجستگی

تجارت شما چقدر شناخته شده است؟ برجستگی به محبوبیت یک شرکت اشاره دارد. این امر بر اساس اطلاعات وب که Google در مورد یک تجارت (مانند پیوندها ، مقاله ها و فهرست ها) در اختیار دارد اندازه گیری می شود. موقعیت شما در نتایج وب نیز گنجانده شده است. بنابراین ، شیوه های SEO در مورد بهینه سازی جستجوی محلی نیز کاربرد دارد.

این عاملی است که شرکت آزادی حرکت بیشتری برای رهبری رقابت در جستجوی محلی دارد.

در اینجا لیستی از نکات برای بهینه سازی SEO محلی کسب و کار شما وجود دارد:

نمایه خود را در Google My Business بهینه کنید. ما قبلاً چگونگی انجام این کار را در موضوع اول نشان داده ایم.

لینک سازی .  

ایجاد لینک فوق العاده وقت گیر است. این می تواند بسیار دشوار باشد که این کار را به تنهایی انجام دهید. اما ، قرار دادن پیوندهای با ارزش برای ایجاد منبع پیوندهای ارزشمند می تواند اعتبار جدی در کسب و کار محلی شما کسب کند.

انواع بک لینک

هفت نوع بک لینک که هر صاحب کسب و کاری می تواند بدست آورد.

# ۱ تامین کننده و ارتباط با کسب و کار
# ۲ رقبا
# ۳ نام تجاری موجود ذکر شود
# ۴ فهرستهای محلی و صنعت
# ۵ پیوندها و منابع
# ۶ لینک عضویت
# ۷ پیوندهای تصویری

یک استراتژی بک لینک backlink که ما بر روی آن متمرکز خواهیم شد ، ایجاد نقل (یا ارسال اطلاعات به دایرکتوری های آنلاین) است.

 1. نقل قولها موارد ذکر شده در تجارت شما در وب سایت است ، از جمله نام تجاری ، آدرس و شماره تلفن شما (NAP). این کار به صورت دستی با سیگنالهای موجود در سایت از جمله حضور NAP در وب سایت شما انجام می شود.
 2. ایجاد نقل قول راه دیگری برای کمک به دایرکتوری ها در شناسایی جزئیات کسب و کار شما است.
 3. با ارسال لیست به دایرکتوری های محلی یا صنعتی شروع کنید. لیست بیشتر دایرکتوری ها رایگان است.

مهمترین مزیت فهرست در دایرکتوری ها ، افزایش آگاهی است.

کسی به برق نیاز دارد اما مطمئن نیست با چه کسی تماس بگیرد. مشتری بالقوه آنلاین می شود و فهرست های محلی را جستجو می کند. از این لیست ، مشتری بالقوه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت اطمینان ، بررسی های گوگل و جزئیات تماس ، تحقیقات در زمینه برق در این دایرکتوری  را آغاز می کند.

نکتهبازاریابی

اگر در همان دایرکتوری های رقبای خود قرار نگرفته اید ، احتمالاً مشتریان بالقوه جدید را از دست خواهید داد.

سیگنالهای اجتماعی و جستجوی محلی گوگل

سیگنال های اجتماعی (Google ، Facebook ، LinkedIn ، Pinterest و توییتر) روشی برای کمک به گوگل برای تعیین اینکه آیا در مورد شغل شما صحبت شده است .

سیگنال های اجتماعی تنها یک عامل کوچک در رتبه بندی دارند اما ارزش واقعی در حضور مشتری های شما نهفته است.

سیگنالهای اجتماعی

سیگنالهای اجتماعی

خطوط سیگنالهای اجتماعی تأثیر مستقیم و غیرمستقیم در رتبه بندی سئو دارد. ما راه حل های کلیدی سیگنال های اجتماعی را می توانیم به بهبود رتبه بندی سئو خلاصه کنیم:

ترافیک بیشتر به وب سایت شما :

وقتی افراد روی پیوندها در یک پست اجتماعی کلیک می کنند ، ترافیک وب سایت افزایش می یابد و بنابراین Google محبوبیت ، کیفیت و ارتباط شما را تشخیص می دهد

افزایش نظرات مثبت :

کاربران به طور مستقیم یک بررسی مثبت Google درباره کسب و کار تان ایجاد می کنند.

افزایش پیوندهای ورودی :

بهبود دید محتوا در سکوهای رسانه های اجتماعی باعث بهبود رتبه های رسانه های اجتماعی نمی شود. اما اگر افراد از پیوندهایی که به اشتراک گذاشته اید استفاده کرده و آنها را در وب سایت خود قرار دهند ، این امر در رتبه بندی سئو تأثیر دارد.

بیایید به مثال برق برگردیم. حضور در توییتر و اینستاگرام به اندازه فعال بودن در پست های Google  و فیس بوک برای کسب و کار شما مهم نیست. وقتی افراد برق را جستجو می کنند ، به احتمال زیاد نیاز مبرم اما اندکی دارند.

با استفاده از هفت نکته ما ، رتبه بندی جستجوی محلی خود را بهینه کنید

SEO برای برنامه ریزی دقیق ، برنامه ریزی و زمان دقیق را می طلبد.

صرف وقت برای ساختن یک چارچوب مؤثر در جستجوگرهای محلی ، باعث می شود تا مشتریان بالقوه بتوانند شما را در Google پیدا کنند.

ما چندین راه را برای کمک به شما در ساختن یک استراتژی مؤثر برای افزایش رتبه بندی جستجوی محلی ، در نظر گرفتیم در اینجا یک گزیده از آنچه که ما پوشش داده ایم وجود دارد.

پنج تاکتیک رتبه بندی سئوی محلی در سایت:

 • برچسب یا تگ های عنوان را بهینه کنید
 • برچسب یا تگ های هدینگ را بهینه کنید
 • سرعت صفحه را بهبود بخشید
 • از نشانه گذاری اسکیما (schema markup) استفاده کنید
 • ایجاد صفحات عمیق و محتوای طولانی و آموزنده

و سه توصیه off-site SEO :

 1. یک حساب Google My Business ایجاد کنید
 2. استفاده از ایجاد لینک
 3. حضور در رسانه های اجتماعی

منابع : gorilla360 ، reviewalert

0/5 (0 Reviews)