بهینه سازی نرخ تبدیل

بهینه سازی نرخ تبدیل : فرآیند بهینه سازی سایت یا تجربه صفحه فرود شما بر اساس رفتار بازدید کننده وب سایت برای کمک به بهبود اقدامات مورد نظر (تبدیل) در صفحه گفته شده است.

در سطح استراتژیک ، CRO یک فرایند مداوم یادگیری و بهینه سازی است. متأسفانه ، جنبه “جاری” اغلب هنگام بحث در مورد بهینه سازی نرخ تبدیل نادیده گرفته می شود. آنچه در این مقاله بازاریابی خواهید خواند :

۶ عنصر اولیه بهینه سازی نرخ تبدیل چیست؟

مزایای بهینه سازی نرخ تبدیل : چرا اهمیت دارد؟

بهینه سازی نرخ تبدیل برای چه کسانی مفید است؟

بهینه سازی نرخ تبدیل

بهینه سازی نرخ تبدیل (Conversion Rate Optimization) چیست ؟

ترافیک آنلاین بسیار متناقض است. اگر نمی توانید بازدید کنندگان را وارد کنید تا در مرحله اول وارد قیف تبدیل شما شوند ، احتمال بازگشت آنها و انجام عملکرد مورد نظر بسیار کم است. این چیزی نیست جز فرصتی که برای تجارت شما از دست می رود. بهترین راه برای بهبود شانس و دریافت بیشتر تبدیل ، اجرای یک کمپین بهینه سازی نرخ تبدیل مؤثر است.

یک کمپین بهینه سازی نرخ تبدیل خوب نه تنها به معنای صرفه جویی در وقت ، پول و تلاش شما بلکه کشف استراتژی های جدید رشد است که در گذشته ناشناخته بودند. به عبارت دیگر ، بهینه سازی نرخ تبدیل به شما کمک می کند تا ضمن استفاده از بینش ها و نکات مربوط به رفتار مشتری ، در درک بهتر کارایی وب سایت خود در مورد چگونگی بهتر کردن UX برای رسیدن به اهداف خود ، به شما کمک کند.

برای درک کامل ماهیت بهینه سازی نرخ تبدیل ، بیایید ابتدا با فهمیدن اینکه دقیقاً چیست ، شروع می کنیم!

بهینه سازی نرخ تبدیل  فرآیند بهینه سازی سایت یا تجربه صفحه فرود شما بر اساس رفتار بازدید کننده وب سایت برای کمک به بهبود اقدامات مورد نظر (تبدیل) در صفحه گفته شده است.

 • در سطح فرآیند ، با پیروی از فرآیند علمی ذیل می توان بهینه سازی نرخ تبدیل را انجام داد.
 • در سطح استراتژیک ، CRO یک فرایند مداوم یادگیری و بهینه سازی است. متأسفانه ، جنبه “جاری” اغلب هنگام بحث در مورد بهینه سازی نرخ تبدیل نادیده گرفته می شود.

۶ عنصر اولیه بهینه سازی نرخ تبدیل چیست؟

CRO فرآیندی جامع است که در بسیاری از مراحل پخش می شود. کمپین بهینه سازی نرخ تبدیل موفقیت آمیز کاری است که از داده های عمیق برای تجزیه و تحلیل نتایج استفاده می کند ، آزمایش های متعدد را انجام می دهد ، محتویات را ترغیب کننده می کند تا این امر بیشتر مورد توجه بازدید کنندگان قرار بگیرد و نتیجه گیری لازم را به دست می آورد. در طی سفر یک فرآیند بهینه سازی نرخ تبدیل ، یک بازاریاب با شش عنصر اصلی روبرو می شود که می توانند بهینه سازی شوند.

1

طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج

طراحی صفحه فرود یا  Landing Page اولین و مهمترین عنصری است که قابلیت استفاده و موفقیت یک وب سایت را تعریف می کند. هرچه سایتی از نظر زیبایی شناسی طراحی شود ، کشش بیشتری به خود می گیرد!

بیایید این را با استفاده از نمونه ای که شاید اکثر ما با آن آشنا هستیم درک کنیم. با فرض اینکه اکثر مشتریانی که در هر یک از صفحات محصول آمازون قرار می گیرند با قصد خالص خرید محصول (های) آن ، درک اهمیت طراحی در ایجاد تبدیل (چگونگی ایجاد معامله برای غول تجارت الکترونیکی) مهم است.

این غول استراتژیک هر یک از صفحات محصول خود را طوری طراحی کرده است که حتی می توان کمترین جزئیات را برای مشتریان خود قابل مشاهده دانست. به عنوان مثال ، هنگامی که در یک صفحه محصول هستید ، مشتریان می توانند فوراً محصول را با کلیک بر روی دکمه “افزودن به سبد خرید” (به رنگ قابل رویت – نارنجی) درست در کنار ستون اطلاعات محصول قرار دهند.

طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج

طراحی صفحه فرود یا لندینگ پیج

چگونه این کمک می کند؟ نارنجی رنگی قوی ای است که پس زمینه سفید وب سایت را تکمیل می کند و باعث می شود بازدیدکنندگان راحت باشند و فوراً اقدامات لازم را انجام دهند.

علاوه بر این ، استفاده موثر از فضای سفید برای برجسته کردن ویژگی های محصول و استفاده هوشمندانه از تصاویر بزرگ در سمت چپ صفحه باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود و به سرعت توجه بازدید کنندگان را جلب می کند.

2

نوشته های وب سایت (Website Copy)

نوشته های وب سایت (Website Copy)

نوشته های وب سایت (Website Copy)

در حالی که یک وب سایت با طراحی زیبا و خوشایند می تواند ترافیک وب سایت بیشتری را در سایت شما بدست آورد ، کلمات می توانند به طور شفاهی بازدید کنندگان شما را قلاب کرده و آنها را به سمت سایت شما هدایت می کند. نوشتن مطالب مرتبط و جذاب که بر روی اقناع پذیری محصول تأکید دارد ، می تواند بین بازدیدکنندگان در وب سایت شما و انجام اقدامات لازم و بازدیدکنندگان از سایت شما بدون هیچ گونه اقدامی ، تفاوت ایجاد کند. کپی وب سایت می تواند بیشتر به دو زیر بخش تقسیم شود :

هدلاین (Headline)

عنوان ها اولین و مهمترین چیزی است که بازدید کننده در صفحه فرود شما می بیند. این به طور معمول اولین تصور آنها درباره شغل شما را تعریف می کند. اگر آنها آن را دوست ندارند ، به پایین صفحه سایت حرکت نخواهند کرد و بقیه صفحه شما را بررسی نمی کنند. برای اطمینان از اینکه در مسیر صحیحی قرار دارید ، به موارد زیر توجه کنید:

 1. قالب بندی : به طور معمول با تمرکز روی نوع فونت ، اندازه و رنگ آن برای اطمینان از جلب توجه بازدید کنندگان شما و به راحتی قابل خواندن است.
 1. سبک نوشتن : موارد زیر را در خاطر داشته باشید:
 •      یک سؤال بپرسید – مثلاً آیا می دانید بازاریابی ایمیلی می تواند ۳۰٪ درآمد بیشتری به تجارت شما بیفزاید؟ ، چگونه می توانید محصولات مورد نظر خود را پیدا کنید؟ و غیره.
 •      محتوای خود را به دو قسمت تقسیم کنید – به عنوان مثال بازاریابی اینترنتی: چه چیزی در فروشگاه نهفته است؟
 •      آدرس مستقیم – به عنوان مثال آیا می توانید به بازاریابی محتوا اعتماد کنید؟
 •      روی اعداد متمرکز شوید – به عنوان مثال ۱۰ راه برای اطمینان از بازاریابی ایمیلی به قدرت نرخ تبدیل های شما می افزاید!

در هر صورت ، باید عنوان را کوتاه نگه داشت و به حدی اطمینان داد که دقیقاً در مورد آنچه محصول یا خدمات به طور روشن و مختصر صحبت می کند ، توضیح داده شود.

3

بدنه محتوا (Body Content)

یک بدنه محتوای خوب نوشته شده برای یک وب سایت ضروری است. این باید به یک سؤال اساسی پاسخ دهد – “چه چیزی برای من وجود دارد؟” همچنین باید کاملاً واضح ، مختصر و دقیق باشد و شخصیت برند شما را به بهترین وجه ترسیم کند.

برای تهیه بدنه محتوای خوب  ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. A. قالب بندی :
 1.      برای خوانایی آسان ، محتوا را در پاراگراف های مربوطه برش دهید.
 2.      از زیرنویس های لازم برای تجزیه مطالب در تکه هایی با قابلیت جذب نگاه کاربر استفاده کنید
 3.      نقاط حساس یا لیست های شماره گذاری شده در هرجایی که لازم باشد
 4.      نوع ، اندازه و رنگ قلم مطابق با دستورالعمل های کلی طراحی برند
 1. B. سبک نوشتن:
 1.      تونالیته مناسب با توجه به مخاطب هدف (سرگرم کننده ، حرفه ای ، گاه به گاه و غیره)
 2.      عناصر سبکی مانند استعاره ، صفت ها و غیره برای برجسته کردن نکات خاص
 3.      آدرس دادن مستقیم به کاربر نهایی و آنچه در اینجا هستید برای پاسخ به سوالات آنها
 4.      عبارات کلیدی را برای بهبود قابلیت استفاده کلی و پیشگیری آسان اضافه کنید

یک تیتر جذاب که همراه با مطالب مختصر و پاسخگو به تمام سوالات لازم است ، باعث می شود هر صفحه جذاب به نظر برسد ، و کارهای مورد نظر را انجام دهد – جذب مشتری به سمت داخل سایت.

فراخوانی برای اقدام یا کال تو اکشن (Call-To-Action)

کال تو اکشن (CTA) دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – درخواست یا تماس مشتری برای انجام یک عمل مورد نظر است. این اقدام می تواند هر کاری باشد – از عضویت در خبرنامه گرفته تا رزرو یک اسلات در یک وبینار ، خرید ، استفاده از خدمات و غیره. هر چه CTA قوی تر و واضح تر باشد ، منجر به تولید بیشتر می شود.

فراخوانی برای اقدام یا کال تو اکشن (Call-To-Action)

فراخوانی برای اقدام یا کال تو اکشن (Call-To-Action)

اما ، آیا این ساده است؟ به برخی از بهترین استراتژی های CTA در صنعت نگاهی بیندازید و خواهید دید که همه آنها از روانشناسی اساسی برای تعریف CTA استفاده می کنند.

با ذکر یک مثال در اینجا ، ADT ، یک شرکت Tyco International ، با تغییر متن اصلی دکمه CTA خود – از “کتاب یک بررسی رایگان” گرفته تا “دریافت رایگان” می تواند نرخ تبدیل خود را ۶۰٪ افزایش دهد.

4

پیمایش و ساختار سایت

ساختار سایت شما باید بر ساختن تجربه ای باشد که به راحتی حرکت کند. ساختار سایت ، در هسته اصلی خود ، به طور معمول گرافیکی است از نحوه تعامل صفحات مختلف سایت شما با یکدیگر.

اگرچه هر سایتی متفاوت است و پیمایش های متفاوتی دارد ، اما این سبک سلسله مراتب نمونه ای استاندارد است.

شما به طور معمول شروع به پیمایش از صفحه اصلی می کنید . سپس دسته ها و زیر شاخه های آن را کاوش می کنید تا اینکه آنچه را که واقعاً به دنبال آن بودید پیدا کنید. اگر کل این فرآیند روان باشد ، همانطور که در نمودار بالا توضیح داده شده است ، کاربران شما مشکلی را در مرور سایت شما نخواهند داشت. اما اگر بدون ساختار باشد ، آنها در این روند گم می شوند. در نهایت سایت شما را رها می کنند.

پیمایش و ساختار سایت

پیمایش و ساختار سایت

برای دستیابی به این هدف ، باید اطمینان حاصل شود که کاربران به راحتی و به سرعت قادر به جابجایی بین بخشهای مهم وب سایت هستند . آنها با کمترین کلیک ممکن قادر به یافتن هر چیزی که به دنبال آن هستند ، می باشند.

به عبارت دیگر ، ایجاد یک وب سایت با قابلیت حرکت آسان و روان ، کلید افزایش نرخ تبدیل و همچنین شهرت برند شماست.

5

فرم ها (Forms)

فرم ها برای اکثر شرکت ها بسیار مهم هستند ، به ویژه اگر بخشی از قیف فروش آنها باشند. بهینه سازی این نقاط مهم برای مشتری به صورت  قابل توجهی می تواند به بهبود نرخ تبدیل کمک کند. در حالی که بسیاری از تئوری ها و دستورالعمل ها در مورد چگونگی ایجاد یک فرم مؤثر برای وب سایت شما وجود دارد ، اینها ممکن است برای همه شرکتها به طور یکسان نباشند.

در بسیاری از موارد ، داشتن فرم کاملی برای برخی سازمانها باعث شگفتی شده است ، در حالی که فرم کوتاه تر برای بسیاری از شرکت ها کارآمدتر است. همیشه یک عمل متعادل کننده بین کیفیت تولید مشتری و حجم ایجاد مشتری وجود دارد که بهترین ROI را بدست می آورد.

مقالات پیشنهادی

تفاوت جوملا و وردپرس

با این حال ، چهار نکته اساسی برای بهینه‌سازی تبدیل از طریق فرم ها از حالت خوب تا عالی به شرح زیر است:

1

    هر چه تعداد فیلدها کمتر باشد ، بهتر است. در بیشتر موارد اما نه همیشه ، صحیح است . به ویژه هنگامی که شما می خواهید تیم فروش خود را تنها بر روی جدی ترین موارد هدایت و متمرکز کنید ؛ یا در مواردی که گرفتن اطلاعات اضافی برای جذب مشتری بیشتر مهم است .

2

    فرم های خوب به نظر می رسد اغلب با یک تجربه خوب کاربر برابر است. فرم های خوب از یک طراحی و ظاهر یکپارچه و منظم تا سهولت در تکمیل آنها طبقه بندی می شوند. فرم های خوب معمولاً دارای مهمترین فیلد ها نیز هستند که در ادامه آنها فیلدهای های مشاهده می شوند. همچنین می توان با استفاده از فرم های پیشرفته به منظور بهبود نرخ تبدیل آنها بدون ایجاد خطر در عمق اطلاعات کاربر اقدام کرد.

3

    ایجاد آسان رمز عبور باعث می شود کل مراحل پر کردن فرم به یک نسیم چشم نواز تشبیه گردد. طبق بررسی داده ها و اطلاعات ، گذرواژه یکی از فیلدهایی است که بیشترین زمان را برای پر کردن نیاز دارد. نیازی به گفتن نیست ، هدایت کاربران در ایجاد رمزهای عبور قوی و در عین حال آسان برای به خاطر سپردن ، مهمترین کلید این فرایند برای کاربر و همچنین تجارت است.

4

    داشتن فرم ثبت نام یک کلیک با استفاده از facebook یا google SSO همچنین می تواند شگفتی هایی برای روند تبدیل شما ایجاد کند. در بیشتر مواقع کاربران قبلاً در یکی از این سایتها وارد شده اند و این به آنها کمک می کند تا خیلی راحت تر تبدیل شوند. همچنین دردسر ایجاد و به یاد آوردن رمزهای عبور جدید را کاهش می دهد. با این وجود ، این ممکن است در همه موارد ، به ویژه زمینه های B2B ، که در آن کسب و کارها با شناسه های ایمیل کسب و کار خود کار می کنند ، جوابگو نباشد.

6

سرعت صفحه

سرعت صفحه یا زمان بارگذاری صفحه تأثیر زیادی در عملکرد کلی سایت شما دارد. در حقیقت ، این امر به طور مستقیم بر تجربه کاربر ، میزان نرخ تبدیل سایت و رتبه آن در موتور جستجو تأثیر می گذارد. طبق گزارش منتشر شده توسط Semrush  ، اگر سایتی در ۱٫۷ ثانیه بارگیری شود ، از نظر مقایسه ای سریعتر از ۷۵٪ وب سایت های دیگر نرخ تبدیل دارد. از طرف دیگر ، اگر در ۰٫۸ ثانیه بارگیری کند ، سریعتر از تقریبا ۹۴٪ وب است.

تاخیر در زمان لود صفحه حتی یک ثانیه می تواند نرخ تبدیل های شما را ۷٪ کاهش دهد . به عنوان مثال ، اگر سایت شما روزانه ۱۰۰۰۰۰ دلار درآمد ایجاد می کند ، حتی یک ثانیه تاخیر در بارگذاری آن می تواند برای شما روزانه ۷۰۰۰ دلار یا حتی بیشتر هزینه ایجاد کند.

همان تأخیر یک ثانیه نیز به این معنی است که شما مستعد به دست آوردن حدود ۱۱٪ از مشتریان بالقوه خود هستید زیرا آنها به سادگی می توانند صفحه شما را ببندند یا حتی بدون فکر کردن دو بار از آن خارج شوند.

مزایای بهینه سازی نرخ تبدیل : چرا اهمیت دارد؟

مزایای بهینه سازی نرخ تبدیل

مزایای بهینه سازی نرخ تبدیل

بهینه سازی نرخ تبدیل یا CRO شما را قادر می سازد عملکرد وب سایت خود را بهینه کنید ، ضمن اینکه به شما در درک ویژگی ها و رفتارهای بازدید کنندگان کمک می کند. واقعیت این است که سایت شما هرگز با حداکثر آزمایش به حداکثر پتانسیل خود نمی رسد. به طور گسترده مزایای یک برنامه نرخ تبدیل  را می توان به دو دسته بندی کرد:

بهبود نرخ بازگشت سرمایه بازاریابی

یک برنامه بهینه سازی نرخ تبدیل ساختار یافته و مبتنی بر آنالیز قوی فکری می تواند در بهبود بازده تقریباً تمام فعالیتهای بازاریابی گام های بلندی برایتان بردارد:

الف) بهبود کیفیت / سرعت آزمایشاتی که در وب سایت شما اجرا می شود:

CRO به شما امکان می دهد تا با اجرای آزمایشات ، عملکرد سایت خود را تجزیه و تحلیل کرده و به دنبال بهترین تغییرات ممکن در افزایش نرخ تبدیل باشید. با آزمایش عناصر مختلف در صفحه های فرود ، نه تنها می توانید مناطقی را که بهترین نتیجه را کسب می کنند ، بررسی کنید. بلکه از داده های جمع آوری شده به عنوان معیار اساسی برای دور بعدی آزمایشات / آزمایشات خود استفاده کنید.

ب) درآمد بهتر با همان بازده تجاری / افزایشی کسب و کار:

یکی از مزایای اصلی اجرای یک کمپین بهینه سازی نرخ تبدیل این است که هر تغییری که در سایت خود پیاده سازی می کنید ، که در نهایت تبدیل های شما را افزایش می دهد ، و یک پیروزی افزایشی برای تجارت شما محسوب می شود.

به عنوان مثال ، یک شرکت تجارت الکترونیکی آنلاین که قصد دارد تجربه مشتری خود را به گونه ای ارتقا بخشد که خرید محصولات را آسان و راحت برای مشتریان خود انجام دهد ، می تواند بی نهایت از CRO سود ببرد. چطور؟

با اجرای یک آزمون A / B ، اگر بتواند نرخ تبدیل آن را حتی ۳٪ افزایش دهد ، به این معنی است که روزانه ۳٪ درآمد اضافی دریافت می کند. در همین حال ، اگر حجم فروش بالایی داشته باشد ، بهبود ۳٪ می تواند فروش خود را به طور مؤثر به صدها و هزاران دلار اضافی برای تجارت تبدیل کند.

شرکت تجارت الکترونیکی مستقر در استرالیا ShowPo با اجرای یک سری آزمایشات A / B و معرفی انواع جدید بهبود یافته در صفحات محصول خود ، افزایش ۶٫۰۹٪ در درآمد خود را تجربه کرد!

تقویت تجربه کاربری (UX)

مزایای یک برنامه CRO به خوبی در ROI بازاریابی پخش می شود تا تجربه کاربری بهبود یافته ای را در تمام مراحل چرخه عمر یک بازدید کننده ارائه دهد که آیا آنها اولین بازدید کننده هستند یا یک مشتری از طریق:

الف) شخصی سازی تجربه برای بازدید کنندگان سایت شما :

در زمان کنونی ، بازدید کنندگان خیلی بی تاب هستند. اگر به آنها سایتی پیشنهاد ندهید که بتوانید با کلیک های کمتری حرکت کنند و کل فرآیند را به یک حرکت آسان تبدیل نکنید ، آنها از شما دور می شوند. و در نهایت به دنبال گزینه های جایگزین خواهند بود. با کمک به شخصی سازی بخش های سایت خود بر اساس جغرافیای بازدید کنندگان ، دستگاه ، زمان محلی یا تاریخ مرور گذشته ، می توانید وب سایتهایی را تهیه کنید که بسیار بیشتر از اینها مرتبط باشد.

ب) بینش بهتر در مورد رفتار بازدید کننده شما :

 فرآیند بهینه سازی نرخ تبدیل با درک رفتار مشتری از طریق ابزارهایی مانند نقشه حرارتی (heatmap) و نقشه های کلیک انجام می شود که به ما می گویند کدام بخش از سایت ، مردم وقت بیشتری را صرف می کنند. سایر ابزارهایی که به ما کمک می کنند تا تجربه کاربر را با روشی کیفی درک کنیم به عنوان ضبط جلسه کاربر و پخش جلسه که به ما کمک می کند سفر دقیقی را که کاربر برای رسیدن به هدف در سایت در نظر گرفته است درک کنیم.

 با مراجعه به این جلسات به اندازه کافی کاربرانی که هدف را در سایت تکمیل نکرده اند ، می توان خطاهای موجود در تجربه کاربری خود را درک کرد. ابزار دیگری که می تواند برای بهبود UX مورد استفاده قرار گیرد می تواند تجزیه و تحلیل فرم و نظرسنجی وب سایت باشد . که می تواند به ما در بهینه سازی تجربه پر کردن فرم کمک کند ؛ و به ما در درک پاسخ های دقیق سؤالات مهم یاری رساند .

بهینه سازی نرخ تبدیل برای چه کسانی مفید است؟

بهینه سازی نرخ تبدیل برای چه کسانی مفید است؟

بهینه سازی نرخ تبدیل برای چه کسانی مفید است؟

بهینه سازی نرخ تبدیل بدون در نظر گرفتن اندازه و صنعت کسب و کار ، برای همه نوع مشاغل سودآور است. در اینجا موارد استفاده رایج در تجارت برای درک بهتر CRO آورده شده است.

بهینه سازی نرخ تبدیل برای شرکت های خدمات مبتنی بر نرم افزار (SaaS) B2B /

ایجاد مشتری ، ابتکار عمل برای جلب علاقه مشتریان شما با درگیر کردن آنها در سایت ، جمع آوری اطلاعات آنها از طریق روش های مختلف (فرم ها ، ثبت نام ، نظرسنجی ها و غیره) و تماس با آنها برای تبدیل آنها به مشتریان وفادار و مکرر است. به عنوان شرکت های خدمات مبتنی بر نرم افزار (SaaS) B2B / ، وظیفه شما این است که به مشتریان خود کمک کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستند ، پیدا کنند ، علاقه آنها را جلب کنید و از تصمیم خرید آنها پشتیبانی کنید.

مطالعه موردی : آزمایش مداوم به POSist کمک کرده تا درخواستهای نسخه نمایشی خود را با ۵۲٪ بهبود بخشد!

POSist یکی از سیستم عامل های پیشرو مدیریت رستوران مستقر در SaaS است که طیف کاملی از راه حل های آنلاین Point-of-Sale (POS) را برای انواع رستوران ها ارائه می دهد. این شرکت می خواست درخواست های نمایشی خود را افزایش داده و بازدیدهای ناگهانی را در صفحه اصلی خود و صفحه تماس با ما کاهش دهد. بدیهی است ، این دو صفحه مهم ترین صفحات وب سایت بودند که به شرکت کمک کرد تا حداکثر تبدیل را داشته باشد.

برای دستیابی به هدف خود ، POSist تصمیم گرفت یک کمپین CRO را اجرا کند ، که در نهایت به آنها کمک کرد تا مناطق خاکستری را شناسایی کنند. این شرکت صفحه اصلی خود را با افزودن مطالب مرتبط تر ، اصلاح کرد. این نه تنها تجربه کاربر را بهبود بخشید بلکه تبدیل هایی را نیز به همراه داشت. POSist حدود ۵۲٪ تعداد بیشتری منجر به مشتری در یک ماه ایجاد می کند ، که نرخ تبدیل وب سایت خود را به ۳٫۴٪ افزایش داد ، که نشان دهنده افزایش کلی ۲۵٪ است.

منبع : vwo

0/5 (0 Reviews)