برندهای سبز : شرکتهای دوستدار محیط زیست

برندهای سازگار با محیط زیست یا برندهای سبز ، شرکت هایی هستند که برخی از بزرگترین تهدیدات پیش روی سیاره ما را می شناسند و می دانند چگونه می توانند با روشهای منحصر به فردی برای غلبه بر این مسائل اقدام کنند. 

تغییر قابل توجهی در رفتارهای خرید مشتری ، همراه با تمایل به پرداخت هزینه بیشتر برای محصولات شرکتهای سازگار با محیط زیست ، نیاز برندهای امروزی را برای ایجاد تفاوت در ابتکارات برندسازی سبز تقویت کرده است. از روز اول ، سازمان ها باید با دقت فکر کنند که چگونه می توانند تعهد به مراقبت از محیط زیست را در هویت برند خود وارد کنند.

آنچه در این مقاله بازاریابی خواهید خواند :

منظور از برند سازگار با محیط زیست چیست ؟

ظهور شرکتهای سازگار با محیط زیست

مزایای برندهای سبز و دوستدار محیط زیست

۶ مورد از برندهای سبز مشهور

آیا برای پیوستن به صفوف برندهای سبز آماده هستید؟

برندهای سبز

برندهای سبز 

چند نسل پیش به نظر می رسید که ما به منابع بی پایان دسترسی داریم.

جهان از پتانسیل های بکار رفته استفاده نمی کرد و ما تصور می کردیم مواردی مانند گاز ، نفت و حتی زغال سنگ بی نهایت است. اکنون ، متوجه شده ایم که چقدر در اشتباه بوده ایم .

استفاده مداوم ما از منابع این سیاره به این معنی بوده است که ما در مبارزه با مسائلی مانند گرم شدن کره زمین و انتشار گازهای گلخانه ای ناکام مانده ایم. ما مجبور هستیم یا شیوه زندگی بهتر و پایداری را پیدا کنیم یا با انقراض روبرو شویم.

خبر خوب؟ ما در حال پیشرفت هستیم.

مقالات پیشنهادی

بازاریابی سبز

درست همانطور که مصرف کنندگان انفرادی با کاهش مصرف انرژی و بازیافت زباله های خود ایفای نقش می کنند ، شرکت های سازگار با محیط زیست نیز تلاش می کنند برای ایجاد تغییر نیز تلاش کنند. بهترین برند های سازگار با محیط زیست به سرعت به دلیل تعهد خود به محیط زیست و توانایی آنها در الهام بخشیدن به شیوه های پایدارتر در صنایع ، به سرعت شهرت قدرتمندی کسب می کنند.

فارغ از این مسائل ، گذشته از مشارکت در یک سیاره سالم تر ، کسب و کارها نیز در حال کشف یک استراتژی سبز و سازگار با محیط زیست هستند . این حرکت به آنها قدرت لازم برای رشد و شکوفایی در یک بازار جدید را می دهد. در این مقاله برندهای سبز ، ما می خواهیم به برخی از شرکتهای دوستدار محیط زیست نگاه بیاندازیم ، و آنچه را می توان از آنها یاد گرفت.

 منظور از برند سازگار با محیط زیست چیست ؟

منظور از برند سازگار با محیط زیست چیست ؟

منظور از برند سازگار با محیط زیست چیست ؟

دوران جدید دوستدار محیط زیست در حال افزایش است ، و همه جوانب و حواشی آن قابل لمس است .

سازمانها با هر اندازه ای به سرعت کشف می کنند که مصرف کنندگان امروزه چیزی بیش از محصولات و خدمات مناسب می خواهند. مشتریان شما می خواهند احساس کنند که پول خود را صرف یک برند می کنند. آنها می توانند در مورد آنها احساس خوبی داشته باشند در نتیجه ، شرکت های برتر سازگار با محیط زیست در حال حاضر شرکت هایی هستند که بیشترین قدرت بازار را دارند.

بیش از ۹۰٪ مدیرعاملهای امروز بر این باورند که پایداری زیست محیطی برای موفقیت ضروری است. از آنجا که گروه های مصرف کننده همچنان مطالعات خود را در مورد افزایش تقاضا برای شیوه های سازگار با محیط زیست در کسب و کار منتشر می کنند ، می توان به راحتی اهمیت یافتن ابتکارات سبز را مهم دانست. کمپانی ها را وادار می کند که فراتر از اصول ابتکار عمل مسئولیت اجتماعی شرکت خود بیاندیشند ، و از طریق زیر شروع به ایجاد تفاوت واقعی در جهان کنند :

  • محصولات و خدمات پایدار.
  • نقشهای جدید مانند رئیس ارشد پایداری.
  • انتشار گزارش های زیست پایداری برای شفافیت نتایج.

برندهای سازگار با محیط زیست یا برندهای سبز ، شرکت هایی هستند که برخی از بزرگترین تهدیدات پیش روی سیاره ما را می شناسند و می دانند چگونه می توانند با روشهای منحصر به فردی برای غلبه بر این مسائل اقدام کنند. این سازمان ها فقط از بسته های بازیافت شده استفاده نمی کنند و یا ترموستات های خود را در زمستان پایین نمی آورند. بسیاری از برندهای سازگار با محیط زیست نیز در ابتکارات جدیدی سرمایه گذاری می کنند که نحوه عملکرد آنها در یک سطح اساسی تغییر می کند.

مقالات پیشنهادی

کارآفرینی اجتماعی

به عنوان مثال به Seventh Generation نگاه کنید. این شرکتِ تمیزکننده ، صنایع پاک کننده را با محصولاتی تبدیل کرده است که سموم مضر و مواد شیمیایی مضر را که سایر کسب و کارها این بخش برای چندین دهه به آن اعتماد کرده اند کاملاً از بین می برد. برای تبدیل شدن به یکی از مارک های آگاهانه در جهان ، باید تجارت را از ابتدا شروع کرد و فرمول منحصر به فرد خود را برای تمیز کردن پیدا کرد. با این حال ، نتایج کار سخت شرکت قابل توجه بود. Seventh Generation اخیراً در صدر لیست سالانه “بهترین برای محیط زیست” Forbes قرار گرفته است.

این روند به رهبران تجارت فردا نیز گسترش می یابد. حدود ۸۸٪ دانش آموزان مدرسه تجارت می گویند که فکر می کنند موضوعات اجتماعی و زیست محیطی برای برندسازی تجارت بسیار مهم است. علاوه بر این ، کارآفرینان بار اول بیشتر واحدهای کسب و کار استراتژیک و نقاط تمایز خود را در زمینه حفاظت از محیط زیست پایه گذاری می کنند.

ظهور شرکتهای سازگار با محیط زیست

ظهور شرکتهای سازگار با محیط زیست

ظهور شرکتهای سازگار با محیط زیست

بنابراین ، چرا برندسازی سازگار با محیط زیست یا برندسازی سبز بسیار مهم شده است؟

بسیاری از این روند مربوط به تغییر نگرش مشتریان امروزی است. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای از تأثیر بشر بر محیط زیست آگاه هستند. Nielsen Global Sustainability نشان می دهد که ۶۶٪ از مردم گفتند که خوشبختانه مبلغ بیشتری را برای محصولات کسب و کارهای سازگار با محیط زیست می پردازند. علاوه بر این ، مطالعات بیشتر در مورد Harris Interactive نشان داد که ۸۲٪ از مشتریان در مورد سابقه ثبت زیست پایداری یک تجارت را تحقیق می کنند.

دانشمندان در سراسر جهان توافق کردند که اگر ما بخواهیم از سیاره خود محافظت کنیم ، باید دنیا را تغییر دهیم. در واقع ، برخی از مطالعات نشان می دهد که اگر به زیست پایداری نپردازیم ، می توانیم تهدید قابل توجهی برای تمدن بشری در ۳۰ سال آینده شاهد باشیم.

مصرف کنندگان عصبانی در همه جا هستند و همه آنها برای حمایت از محیط زیست با صرف هزینه های عمدی بیشتر پول خود را برای شرکت های سازگار با محیط زیست یا برندهای سبز  صرف می کنند. طبق تحقیقات اقتصادی ، مصرف کنندگان امروزه در هنگام تعیین اینکه از چه کسی خرید کنند ، موقعیت دوستدار محیط زیست یک تجارت را با قیمت و ویژگی های محصول مقایسه می کنند.

تغییر قابل توجهی در رفتارهای خرید مشتری ، همراه با تمایل به پرداخت هزینه بیشتر برای محصولات شرکتهای سازگار با محیط زیست ، نیاز برندهای امروزی را برای ایجاد تفاوت در ابتکارات برندسازی سبز تقویت کرده است. از روز اول ، سازمان ها باید با دقت فکر کنند که چگونه می توانند تعهد به مراقبت از محیط زیست را در هویت برند خود وارد کنند.

به جهانیان نشان ندهید که می توانید چیزی را به محیط زیست برگردانید ، و می توانید انتخاب عظیمی از مشتریان بالقوه را از دست بدهید. با این حال ، شما فقط نمی توانید با مارک سازگار با محیط زیست شماره گیری کنید – باید آن را جزئی از DNA خود قرار دهید. به عنوان مثال به Numi Organic Tea نگاه کنید.

این شرکت چای سازگار با محیط زیست فقط صحبت نمی کند. عمل هم می کند. هر آنچه را که انجام می دهد ، به مأموریت خود برای زیست پایداری ، از بسته بندی های زیست محیطی و سبز ، کمک های مالی به موسسات غیرانتفاعی زیست محیطی و پیگیری انتشار کربن ، مرتبط می سازد. چای نومی همچنین مغز ابتکار OSC2 است که مدیر عامل و رهبران تجارت از سراسر جهان را برای سرمایه گذاری در رویه های زیست پایدار تر گرد هم می آورد.

تقاضا برای برندهای  سبز و  سازگار با محیط زیست رو به افزایش است ، اما شما باید معتبر باشید.

مزایای برندهای سبز و دوستدار محیط زیست

مزایای برندهای سبز و دوستدار محیط زیست

مزایای برندهای سبز و دوستدار محیط زیست

اگر می توانید یک برندسازی اصیل و اختصاصی سازگار با محیط زیست ایجاد کنید ، مزایای آن قابل توجه است. در منظر فزاینده ای از لحاظ آگاهی اجتماعی ، مصرف کنندگان بیشتر وقت و هزینه خود را صرف مشاغلی می کنند که نشان دهنده ارزش های آنها است.

مطالعات نشان می دهد که ۹۰٪ نسل هزاره هر روز مشاغل سازگار با محیط زیست را نسبت به همتایان غیر زیست پایدار خود انتخاب می کنند. در حقیقت ، یکی از بزرگترین مزایای ابتکارات سبز برای شرکتهای سازگار با محیط زیست و برندهای سبز ، توانایی بیشتر در درخواست تجدیدنظر در نسل هزاره است.

این نسل در حال حاضر بزرگترین جمعیت شناختی مصرف کننده در جهان است و به عنوان نسل سبز نیز شناخته می شوند. اگر می خواهید از فردا برای مشتریان تجدید نظر کنید ، پس باید کاری را برای محیط زیست انجام دهید.

مزایای دیگر برندهای دوستدار محیط زیست شامل موارد زیر است :

کاهش فشار تعدیل کننده ها :

 اکنون گروه ها و مجموعه های کنترل کننده محیط زیست شرکت ها را تحت نظارت دقیق قرار می دهند. با آگاهی بیشتر دولتها از تهدیدهای ناشی از شیوه های نامساعد محیط زیست ، بسیاری از کشورها اکنون همه برند ها را به تبدیل شرکت های سازگار با محیط زیست ترغیب می کنند. در نتیجه ، اگر نتوانید به شیوه های مناسب و زیست پایدار درگیر شوید ، می توانید با جریمه و عواقب جدی روبرو شوید که شروع کار را سخت تر می کند. منطقی است که از ابتدا از این نوع مسئله در بسیاری از کشورها جلوگیری شود.

کاهش هزینه ها :

بسیاری از شرکت ها تصور می کنند که تبدیل شدن به یک برند سازگار با محیط زیست هزینه ساز است. با این حال ، واقعیت این است که متعهد شدن به رویه های زیست پایدار می تواند تأثیر مثبتی بر خط مشی شما بگذارد. برای مثال ، در بسیاری از نقاط جهان ، کاغذ بازیافت شده ارزان تر است. علاوه بر این ، رویه هایی مانند کاهش مصرف انرژی در دفتر باعث کاهش صورتحساب و کاهش هزینه در دراز مدت خواهد شد.

تصویر بهتر از برند تجاری :

مهمتر از همه ، برای ایجاد یک تصویر خوب از برند فقط یک لوگوی عالی نیاز نیست. تعهد شما به رویه های زیست پایدار به مصرف کنندگان شما نشان می دهد که شما فقط به سود علاقه ندارید. درعوض ، با نشان دادن اینکه به همان مسائل اجتماعی و محیطی که انجام می دهند اهمیت می دهید ، می توانید با مشتری هدف خود ارتباط برقرار کنید. شرکتهای سازگار با محیط زیست از شهرت قوی تری بهره مند می شوند.

۶ مورد از برندهای سبز مشهور

6 برند سبز مشهور

6 برند سبز مشهور

۶ مورد از برندهای سازگار با محیط زیست را در این مقاله برندهای سبز به شما معرفی می کنیم .

تقاضا برای “سبز شدن” تأثیر شرکت های صنایع مختلف ، از مد گرفته تا فناوری است. سازمانها از هر اندازه می توانند تشخیص دهند که فرایندهای آنها برای محیط زیست چقدر حیاتی است. اگرچه ما هنوز قبل از دستیابی به نتایج مناسب در مقیاس جهانی مسیری طولانی را طی می کنیم ، اما برخی از مشاغل خارج از کشور وجود دارند که به نظر می رسد زمین را در جهت درست هدایت می کنند.

اگر به دنبال برندهای الهام بخش برای شروع ابتکار زیست پایدار خود هستید ، لیست زیر از بهترین برندهای سبز در بازار در حال حاضر مطمئناً به شما کمک می کند.

  1. TOMS

TOMS یکی از شناخته شده ترین برندهای سازگار با محیط زیست در جهان است. این برند نه تنها به زیست پایداری متعهد است ، بلکه تمام تلاش خود را نیز انجام می دهد تا جهان به مکانی بهتر تبدیل شود – یک جفت کفش در هر زمان. این سازمان که توسط Blake Mycoskie بنیان گذاشته شده بیش از یک دهه پیش فهمید که کودکان بی شماری بدون کفش در حال زندگی هستند.

برای حل مشکل ، Blake Mycoskie کار تجاری سودآوری راه‌اندازی کرد که قول داده بود هر بار که مشتری یک جفت خریداری کرد ، یک جفت کفش به جوامع نیازمند اهدا کند. علاوه بر این TOMS ، آب آشامیدنی تمیز ، خدمات چشم پزشکی ، کیت تولد ایمن و موارد دیگر را در جوامع مختلف جهان ارائه می دهد.

علاوه بر کمک به بیشترین تعداد ممکن ، TOMS همچنین به کره زمین احترام می گذارند ، و کفش و جعبه کفش را با مواد قابل بازیافت و پایدار می سازد.

آنچه می توانید از این برند سازگار با محیط زیست یاد بگیرید :

TOMS نشان می دهد که مصرف کنندگان امروزی دیگر نیازی به انتخاب بین خوب و خوب بودن ندارند. این شرکت به مصرف کنندگان این فرصت را می دهد که هر زمان که بخواهند خرید کنند ، چیزی را پس دهند ، و این چیزی است که برای جامعه آگاه اجتماعی و به روز جذاب است.

اگر می خواهید با استراتژی زیست پایداری خود یک رویکرد مشابه را در پیش بگیرید ، تیمی را با اهداف غیرانتفاعی در نظر بگیرید تا بتوانید بخشی از درآمد خود را به دلیلی که برایتان مهم است اهدا کنید. هنگامی که مشتریان شما تمایل شما به پیشنهاد را می بینند ، مطمئناً آغوش (و کیف پول) خود را برای شما باز می کنند.

  1. پاتاگونیا

یکی از محبوب ترین برندهای جهانی در فضای باز ، پاتاگونیا فقط به دلیل انتخاب گسترده ای از لباس های بادوام ، شهرت خوبی ندارد. این برند منحصر به فرد همچنین مأموریت دارد تا بهترین محصول را بسازد ، بدون اینکه به هیچ وجه به محیط زیست آسیب برساند.

نکته جالب در مورد پاتاگونیا این است که نسبت به شیوه های کسب و کار کاملاً صادق است. این شرکت می داند که هر کاری که انجام می دهد دوستدار محیط زیست نیست. به عنوان مثال ، پاتاگونیا مجبور است از سوخت های فسیلی برای تولید برخی از پوسته های بیرونی روی پالت های خود استفاده کند. با این حال ، این مارک سازگار با محیط زیست هنوز در جستجوی روش های بهتری برای تولید محصولات خود است.

شفافیت در مورد اوضاع بخشی از آن چیزی است که پاتاگونیا را این چنین چشمگیر می کند. علاوه بر این ، سازمان همیشه درباره ابتکارات زیست محیطی خود در رسانه های اجتماعی نیز اطلاعاتی را به اشتراک می گذارد. اگر این کافی نبود ، پاتاگونیا نیز ۱٪ از فروش خود را به مالیات زمین سبز اختصاص می دهد – که از سازمان های زیست محیطی در سراسر جهان برای بازیابی جنگل ها ، از بین بردن سدها و محافظت از گونه های در معرض خطر حمایت می کند.

آنچه می توانید از این شرکت دوستدار محیط زیست یاد بگیرید:

پاتاگونیا نشان می دهد که در حالی که شرکت دوستدار محیط زیست هم اکنون در مسیر پیشرفت هستند ، مصرف کنندگان شما لزوماً انتظار ندارند که از روز اول کامل باشید. اگر بتوانید با مشتریان خود صادق باشید و سعی کنید به طور مداوم شیوه های زیست محیطی خود را بهبود ببخشید ، باز هم مردم عاشق تجارت شما می شوند.

  1. Beyond Meat

با هر یک از متخصصان محیط زیست صحبت کنید آنها به شما خواهند گفت که یکی از بهترین کارهایی که شرکتهای دوستدار  محیط زیست می توانند انجام دهند کار برای غلبه بر تغییرات آب و هوایی است. با این حال ، یکی از بزرگترین عوامل مؤثر در تغییر آب و هوا صنعت گوشت است. تولید گوشت تأثیر شدیدی بر محیط زیست دارد – خواه آن را دوست داشته باشید یا نه.

در حالی که ما در این پست سعی نمی کنیم شما را وادار به گیاهخواری کنیم ، اما ارزش تأثیر یک شرکت را در هنگام ارائه جایگزینی جذاب برای سبک زندگی فعلی ، نشان می دهیم. به عنوان مثال ، Beyond Meat شرکتی است که با ایجاد دسترسی به مردم به محصولات گیاهی بسیار خوشمزه که احساس و طعم آن مشابه گوشت است ، صنایع غذایی را تکان داده است .

شرکت Beyond Meat حتی با برندهای سازگار با محیط زیست مانند Subway و Dunkin ‘Donuts همکاری می کند تا بیشتر محصولات خود را به مصرف کنندگان برساند.

آنچه می توانید از برند دوستدار محیط زیست یاد بگیرید :

اگر می خواهید به صفوف بهترین برندهای سازگار با محیط زیست بپیوندید ، در بعضی مواقع باید به بیرون از بازار خود فکر کنید. بهترین شرکتهای زیست پایدار غالباً شرکتهایی هستند که می توانند مشتریان خود را با شیوه جدیدی از زندگی آشنا کنند که متناسب با ارزشها و انتظارات آنها باشد. چیزی را جالب و جالب برای مخاطبان هدف خود معرفی کنید ، و شهرت خود را افزایش دهید .

  1. Lush Cosmetics

اگر طرفدار زیبایی نیستید ، ممکن است درباره لوازم آرایشی و بهداشتی Lush اطلاعات زیادی نداشته باشید. با این حال ، در حال حاضر این شرکت یکی از محبوب ترین برندهای سازگار با محیط زیست در جهان است ، با دنباله گسترده ای از مشتریان اختصاصی.

این کسب و کار کاملاً طبیعی متعهد شده است تا به مشتریان نشان دهد که آنها می توانند همان مواد با کیفیت بالا و مراقبت از مو را از مواد طبیعی و بدون آزمایش با حیوانات یا مواد شیمیایی خطرناک دریافت کنند. محصولات شفاف الهام بخش تمجید از بیشمار اینفلوئنسر و وبلاگ نویسان زیبایی در سراسر جهان است.

Lush به ارائه محصولات و شیوه های سازگار با محیط زیست به جامعه خود ، از میله های شامپوی جامد که نیازی به بطری ندارند ، به وان های قابل استفاده مجدد که مشتریانشان می توانند برای کسب جایزه ، مجدداً اختصاص دهند ، اختصاص داده است. موفقیت های باورنکردنی این سازمان و برنامه های بازیافت آن به الهام بخشیدن به سایر برندهای زیبایی نیز در سطح جهان کمک کرده است.

آنچه می توانید از این برند سازگار با محیط زیست یاد بگیرید:

اگر می خواهید به یک تجارت دوستدار محیط زیست مانند Lush تبدیل شوید ، پس از آن کتابی برداشته و به مشتریان خود کمک کنید تا در کارهای زیست پایدار خود شرکت کنند. مصرف کنندگان خود را تشویق کنید که دوباره برگردند و بسته بندی محصولات خود را به شما بدهند تا بتوانید آنرا دوباره بازیافت کنید. از طرف دیگر می توانید در وهله اول به دنبال استفاده از بسته های سازگار با محیط زیست باشید.

  1. آمازون

آمازون یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین در جهان است ، اما این امر مانع از تلاش برای تبدیل شدن به یک برند دوستدار محیط زیست نیز نمی شود. هنگامی که شما یک شرکت بزرگ مانند آمازون هستید ، از نظر مخاطبان مورد نظر خود نیز مورد نظارت دقیق تری قرار می گیرید . زیرا آنها انتظار دارند که از این فراتر رفته تا یک تفاوت واقعی ایجاد کنید. ۳۳٪ از مصرف کنندگان می گویند که آنها معتقدند برندها در برابر محیط زیست مسئول هستند.

مرکز زیست پایداری اختصاصی آمازون به شرکت اجازه می دهد تا اطلاعاتی را در مورد تعهد بی امان خود مبنی بر اینکه مانند سایر مشاغل سازگار با محیط زیست باشد به اشتراک بگذارد. ابتکار عمل داده اطلاعات زیست پایداری آمازون ، سرمایه گذاری این شرکت را برای غلبه بر موانع اساسی که مانع از موفقیت سایر مشاغل در شرکتهای سازگار با محیط زیست است ، نشان می دهد.

از این گذشته ، آمازون به طور مرتب با سایر شرکت های پیشرو مانند P&G همکاری می کند تا به آنها کمک کند تا دوباره کشف کنند و استراتژی های بسته بندی و تحویل زیست پایدار تری را برای خدمت به مشتریان خود طراحی کنند.

آنچه می توانید از این مارک سازگار با محیط زیست یاد بگیرید:

برای اینکه یکی از بهترین شرکتهای زیست پایدار امروز باشید ، فقط نمی توانید به مردم بگویید که متعهد به کمک به محیط زیست هستید . باید ثابت کنید که در تلاش هستید. مقالات و پوسترهایی که تلاشهای شما را نشان می دهد ، راهی قدرتمند برای اعتبار بخشی به ادعاهای شما هستند. از این گذشته ، با همکاری با برندهای معروف دیگر ، می توانید اطمینان حاصل کنید که کمپین های بازاریابی شما به طیف گسترده تری از مشتریان دست پیدا می کند.

  1. اپل

درپایان ، اپل به عنوان بخشی از راه اندازی جدید ، سعی کرد تا توجه ابتکارات سبز را به خود جلب کند. اگرچه همیشه یکی از شرکتهای برتر سازگار با محیط زیست نبوده است ، اپل اخیراً اقدامات دیگری را انجام داده تا ثابت کند که به محیط زیست اهمیت می دهد.

به عنوان مثال ، آیفون ۱۱ در مواد مختلفی از جمله ۱۰۰٪ آلومینیوم بازیافت شده موجود است. علاوه بر این ، اپل از اجزای مختلف بازیافت شده در عناصر داخلی گوشی نیز استفاده می کند. در همین زمان ، اپل همچنین برای ارتقاء طرح تجارت خود ، اقدامات دیگری را انجام می دهد ، که به صاحبان آیفون های موجود اجازه می دهد تا مدل قدیمی خود را برای چیزی جدید تغییر دهند.

طرح تجارت به مردم امکان دسترسی به تلفن جدید خود را می دهد تا مصرف کنندگان فقط خواستار کالاهای قدیمی موجود در انبار نباشند.

آنچه می توانید از این برند سازگار با محیط زیست یاد بگیرید:

تبدیل شدن به سازگاری با محیط زیست همیشه آسان نیست – به خصوص هنگامی که شما یک شرکت فناوری مدرن یا یک تجارت با اتکا به مواد اولیه بسیار زیاد هستید که برای محیط زیست عالی نیستند. با این حال ، گزارش پیشرفت اپل در سال ۲۰۱۹ نشان می دهد که بهترین شرکت های دوستدار محیط زیست می توانند از هر بخش تامین شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک استراتژی پیدا کنید که برای شما مناسب باشد.

آیا برای پیوستن به صفوف برندهای سبز آماده هستید؟

در بررسی جدید توسط Futerra در مورد بیش از ۱۰۰۰ مصرف کننده در سراسر انگلستان و ایالات متحده ، این تجارت نشان داد که ۹۶٪ از مردم احساس می کنند که اقدامات آنها مانند خرید از شرکت های دوستدار محیط زیست ، تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

با افزایش نیاز رفتارهای زیست پایدار ، مصرف کنندگان توجه بیشتری به آنچه انجام می دهند و اینکه از چه کسانی خریداری می کنند ، دارند. در واقع ، بسیاری از مشتریان شما شیوه های زیست پایدار شما را دقیقاً با توجه به قیمت محصول شما یا ویژگی هایی که ارائه می دهد قبل از خرید ، در نظر می گیرد. اگر می خواهید در بازار امروز موفق شوید ، باید کارهای بیشتری انجام دهید تا بتوانید یک محصول عالی را به مصرف کنندگان خود بدهید یا در یک کمپین تبلیغاتی با کیفیت سرمایه گذاری کنید.

مقالات پیشنهادی

مدیریت زنجیره تامین

زمان آن فرا رسیده است که با جمع کثیری از مصرف کنندگان که بیشتر به محیط زیست و کارهایی که با دنیای اطراف خود انجام می دهند ، ارتباط برقرار کنیم. پیوستن به صفوف برندهای سازگار با محیط زیست ، دیگر یک گزینه نیست – بلکه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بخش مهم برای دستیابی به هر نوع موفقیت است.

اگر هنوز برای کمک به سازمان خود در یک استراتژی دوستدار محیط زیست سرمایه گذاری نکرده اید ، اکنون ممکن است زمان آن باشد که دوباره ارزیابی ابتکار عمل مسئولیت اجتماعی شرکت خود را ارزیابی کنید . و در مورد آنچه می توانید انجام دهید تا به جهانیان اطراف خود نشان دهید که به تأثیر خود اهمیت می دهید فکر کنید. اگر در سالهای آینده از رویکرد سبز در استراتژی کسب و کار خود استفاده نکنید می توانید متوجه شوید که کل کسب و کار شما زیر سوال خواهد رفت .

منبع : fabrikbrands

0/5 (0 Reviews)