از موضع گیری در برابر نژاد پرستی و مبارزه با پلاستیک گرفته تا حمایت از زنان ، برخی از برترین کمپین های بازاریابی سال ۲۰۱۸ در این بخش از برترین کمپین های بازاریابی بررسی می شوند.

بازاریابی ورزشی

بازاریابی ورزشی به ویژه برای مارک های تبلیغاتی به منظور ارتقاء محصولاتی است که با ورزش در ارتباط هستند . این نوع بازاریابی به بازیکنان ، تیم ها و باشگاه های ورزشی وابسته است. ورزشکاران افراد مشهوری هستند.

اینکه علاقه مندان بازاریابی چه کسانی هستند ؟ نقاط ضعف بازاریاب ها کدام اند ؟ چرا نرخ تغییر مدیران بازاریابی بسیار بالاست ؟ مهمترین موضوعات این بخش از پرسش و پاسخ بازاریابی است.

ضمانت نامه

ضمانت نامه یا وارانتی (warranty) یک وعده یا تضمین برای ارائه برخی اطمینان ها از طرف فروشنده به طرف خریدار که شرایط خاص و یا حقیقی را شامل می گردد.

برنامه فروش

در دنیایی که برنامه فروش نقش حیاتی در رشد کسب و کارها دارد ، بسیاری از عوامل تعیین کننده موفقیت شما از اختیارتان خارج بوده و شما کنترلی بر آنها نخواهید داشت.

چالش حفظ قدرت برندها

چالش حفظ قدرت برندها

برند شرکت مانند اعتبار هر انسان بسیار با ارزش است؛ اما همیشه تصمیمات وسوسه کننده ای به منظور کسب سودهای کوتاه مدت وجود دارد که می تواند در بلند مدت به برند صدمه های جبران ناپذیری وارد نماید.

طرح کسب و کار

این مقاله بخشی از راهنمای راه اندازی کسب و کار و راهنمای برنامه ریزی کسب و کاراست . آیا می دانید طرح کسب و کار چیست ؟ آیا می دانید چرا بایستی هر کسب و کاری یک بیزینس پلن داشته باشد ؟ آیا business plan فقط مختص کسب و کارهای بزرگ است ؟

شرکت ها مى توانند با استفاده از نگرش هاى بازاریابى سال ٢٠١٩ از همتایان خود پیشى بگیرند . بازاریابى سال ٢٠١٩ شامل انتخاب دقیق منابع اطلاعاتى و تطبیق صحیح آن با نیازهاى کل بازار است .

بازاریابان ، توسط مدیران عامل براى ارتقاى فروش محصولات شرکت ، شدیداً زیر فشار هستند. البته ، بازده شرکت ، تا حدودى از طریق گزارش واحد بازاریابى در خصوص پیش بینى فروش تعیین مى شود .

مزاياى استراتژى بازاریابی

یک استراتژى بازاریابى خوب ، واحدهاى وظیفه اى سازمان را هماهنگ مى کند ، به تخصیص منابع به شکلى کارا کمک مى کند ، و در کمک به محصولات در دستیابى به خواسته هاى مدیریت محصول مؤثر است .