null

ارتباط با Marketing Iran Talent

ما مشتاقانه به آنچه برای شما می تواند سؤال باشد، پاسخ می دهیم. خانواده Marketing Iran Talent سعی بر آن داشته تمام روشهای ارتباطی برای در اختیار قرار دادن اعضاء خود را به کار بندد. شما می توانید به روشهای زیر با ما ارتباط برقرار نمائید. با گسترش فعالیت ها و بر اساس جدول زمانی، برنامه استراتژیک  خانواده Marketing Iran Talent راه های ارتباطی نیز گسترش خواهد یافت.

اکنون ما آماده برقراری ارتباط با شما هستیم، روش مناسب را به سلیقه خود انتخاب نمایید:

تیم پژوهش Marketing Iran Talent به منظور استفاده بهینه از رسانه های اجتماعی، صفحات خاصی را در فیس بوک راه اندازی و طراحی نموده است. در صورتیکه شما علاقه مند به دنبال نمودن موضوع خاصی در این رسانه از طریق خانواده Marketing Iran Talent می باشید و یا تمایل به برقرای ارتباط از طریق فیس را دارید، می توانید از طریق صفحات زیر با ما همراه باشید :

در صورتی که در حوزه ی بازاریابی و فروش، برندسازی،برنامه ریزی استراتژیک،طرح های بازاریابی، رفتار مصرف کننده،پژوهش بازاریابی و … متخصص هستید می توانید با ما در فضای تخصصی لینکدین ارتباط برقرار نمایید.

ما معتقدیم از هر رسانه ای بایستی بر اساس کاربری مختص به آن استقاده نماییم، لذا در این راستا کلیه ویدئوهای Marketing Iran Talent  در حوزه تبلیغات خلاق را می توانید در کانال آپارات ما دنبال نمایید.

کانال آپارات Marketing Iran Talent

aparat_icon_color_black_1024

صفحه ما در گوگل پلاس

google-plus_logo

صفحه Marketing Iran Talent در اینستاگرام

instagram-logo

کانال تلگرام Marketing Iran Talent

telegram_logo

شما می توانید با هر یک از شماره های زیر جهت برقراری اتباط تلفنی با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۳۲۹۴۲۸۰۰

۰۹۱۳۱۲۹۱۷۰۴