طراحی گرافیک و بازاریابی : زوج قدرت

طراحی گرافیک

اهمیت طراحی گرافیک در بازاریابی چیز مخفی نیست. طراحی گرافیک عالی توانایی افزایش تشخیص شرکت شما را برای همیشه دارد، یک طراحی گرافیک ضعیف می‌تواند شرکت شما را برای یک‌عمر در سیاه‌چاله قرار دهد.

اما حالا که شما اینجا هستید، با مطالعه این متن، دیگر نیازی به نگرانی درباره آن سیاه‌چاله‌ها چیست.

آنچه در این مقاله می خوانید :

  • طراحی گرافیک و بازاریابی

  • طراحی کارت ویزیت

  • طراحی‌های تبلیغات

  • طراحی بیلبورد

  • طراحی بروشور

  • طراحی اینفوگرافیک

  • طراحی بسته‌بندی

طراحی گرافیک و بازاریابی : زوج قدرت

 

اگر نتوانید چشم خود را از چیزی بردارید، می‌دانید که شخصی آن کار را عالی انجام داده و چیزی خلاقانه را ایجاد کرده است.

ممکن است پیراهن شیک باشد که باعث خرید دو بار آن شود. یک جاروبرقی فوق براق باشد که ۱۰۰ دلار گران‌تر از جاروبرقی دیگر است، اما نگاه کنید که چقدر عالی است!

می‌تواند یک شخص خوش‌تیپ در بانک باشد. با تجلیل از والدین او.

بخش بزرگی از بازاریابی یک کسب‌ و کار قیافه زیبای آن است. به نظر آسان است.

آسان نیست.

مقالات پیشنهادی

پاورپوینت هویت برند

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک و بازاریابی

اهمیت طراحی گرافیک در بازاریابی چیز مخفی نیست. طراحی گرافیک عالی توانایی افزایش تشخیص شرکت شما را برای همیشه دارد، یک طراحی گرافیک ضعیف می‌تواند شرکت شما را برای یک‌عمر در سیاه‌چاله قرار دهد.

اما حالا که شما اینجا هستید، با مطالعه این متن، دیگر نیازی به نگرانی درباره آن سیاه‌چاله‌ها چیست.

این مقاله چند شکل مختلف موارد بازاریابی و نحوه تأثیر طراحی آن را بررسی می‌کند.

طراحی گرافیک و بازاریابی

طراحی گرافیک و بازاریابی

طراحی کارت ویزیت

فرقی نمی‌کند که کسب‌وکار شما متشکل از ۱۰۰۰ نفر یا فقط خود شما است، آنلاین یا دارای محل فیزیکی است، خدمات ارائه می‌دهد یا محصولی را می‌فروشد. کارت‌های ویزیت می‌تواند ارزش بازاریابی شگفت‌آوری را فراهم آورد.

برای شرکت‌های کوچک و بزرگ، این کارت‌های کوچک می‌تواند منجر به مشتری بالقوه و ارباب‌رجوع شود، بر روی شیشه‌های جلو خودروهای پارک شده قرار گیرد، لای کتاب در کتاب‌خانه باشد، به تخته در کافی‌شاپ محلی شما وصل شده باشد، یا در مغازه‌ای قرار داده شود که مرتبط با شما و آنچه کسب‌ و کار شما برای مخاطبان فراهم می‌کند.

یک کارت کوچک می‌تواند تفاوت بسیاری ایجاد کند.

هیچ بهانه‌ای برای داشتن یک طراحی کارت ویزیت زیبا وجود ندارد. به دلیل تأثیری که آن می‌تواند بر بازدیدکنندگان و دریافتی‌ها (ترغیب به بازدید از وب‌سایت شما، تماس تلفنی، توقف در محل فروشگاه شما یا جستجو سریع در گوگل) داشته باشد، بسیار اهمیت دارد که وقت بگذارید و کارتی طراحی کنید که از لحاظ بصری شما را زیبا و مناسب نشان دهد.

راه‌های مختلفی برای ایجاد یک کارت ویزیت تأثیرگذار وجود دارد. کارت‌های ویزیت بسطی از شما و هویت برند شما است. اگر برند شما عالی باشد، کارت ویزیت شما نیز باید عالی باشد.

طراحی تبلیغات

طراحی تبلیغات

طراحی‌های تبلیغات

جذب به دیدن یک تبلیغات آسان است. اما اگر تبلیغ اصلاً جلب نکند چطور؟

پرینت شده باشد یا دیجیتال، برخی از تبلیغات به سادگی باعث جنبش فیزیکی نمی‌شود. همانند گذشته، تبلیغاتی مثل این دارای یک پیام، یک تصویر است. چگونه می‌توانید مخاطبان را به سمت یک تبلیغ کسل کننده جلب کنید؟

تبلیغات همه جا در هر زمانی هستند و مشخص شده است که ما همه آن‌ها را جذب نمی‌کنیم. اگر یک طراح گرافیک باشد، کار شما این است که اطمینان حاصل کنید که تبلیغاتی که طراحی کرده‌اید در خاطر بماند.

مقالات پیشنهادی

طراحی و برندینگ

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

آیا می‌توانید درباره موارد بازاریابی و تبلیغات فکر کنید که به صورت مستمر برای ۱۵۲ سال مؤثر بوده است؟

اجاره بیلبورد برای اولین بار در سال ۱۸۶۷ انجام گرفت و حتی در عصر دیجیتال، کاملاً مطرح باقی‌مانده‌ است و اثبات کرده‌ است که تنها تبلیغات سنتی هستند که هنوز فعال است.

مردم مقادیر بی‌پایانی از بیلبوردها را هر روز می‌بینند. حدود ۶ ثانیه به تصویر و پیام برند جلب می‌شوند. شما هزاران فضا به عنوان طراح دارید، اما طراحی بیلبورد مثل پیاده‌روی در پارک نیست. برخلاف شکل‌های کوچک تبلیغات و بازاریابی چاپی، یک بیلبورد نمی‌تواند در دست نگه داشته شود و احتمال ندارد که کسی ماشینش را در کنار نگه دارد تا هر چیزی را که گفته‌اید بخواند.

پس زمانی که یک طرح بیلبورد را می‌کشید، به فکر فضا و زمانی باشید که باید تأثیر بگذارید. از کلمات، گرافیک و رنگ عاقلانه استفاده کنید.

افراط نکردن در بیلبورد بسیار اهمیت دارد. تلاش نکنید در خیابان‌ها ترافیک ایجاد کنید، فقط برای کسب‌وکار خود ترافیک ایجاد کنید.

ایده برای شما روشن شد، این طور نیست؟

طراحی بروشور

طراحی بروشور

طراحی بروشور

احتمالاً میلیون‌ها بروشور را در طول سال‌ها جمع کرده‌اید و شرط می‌بندم اکثراً به اجبار به شما داده شده است. آخرین باری که شخصی با انتخاب بروشور برداشته کی بوده؟ چگونه یک طراح می‌تواند در ترغیب به این عمل کمک کند؟

 معمولاً، بروشورها به صورت یک برگه دارای سه خم طراحی می‌شوند، گاهی اوقات اطلاعات بیشتری در آن‌ها است (نه هزاران رنگ). و ارزش توجه هرکسی را ندارد.

کتاب را با جلد آن‌ها قضاوت می‌کنیم، با وجود این که در کودکستان یاد گرفته‌ایم که به گونه دگر فکر کنیم.

زمانی که برای طراحی یک بروشور کار می‌کنید، باید آن را به یاد داشته باشید. شما درون و پوشش یک کتاب کوچک را طراحی می‌کند و اگر می‌خواهید مشتری شما موفق شود، محتوای آن باید خوانده شود.

انتخاب رنگ عالی و طراحی جالب باعث تعجب عابران خواهد شد، «این بروشور برای چه چیزی است؟»

آن دقیقاً چیزی است که می‌خواهید.

طراحی اینفوگرافیک

اگر فکر می‌کنید که اینفوگرافیک از موارد بازاریابی نیست، در اشتباه هستید.

اینفوگرافیک می‌تواند برای توضیح بهتر برند شما به جهان استفاده شود، تأثیری که در یک صنعت ایجاد می‌کنید را اثبات کند، خدماتی را که ارائه می‌دهید بیان کند، دیگر موارد بازاریابی را تقویت کند.

اینفوگرافیک می‌تواند زمانی که می‌خواهید اطلاعات و داده‌های پیچیده را ساده کنید به صورت شگفت‌آوری سودمند باشد، اگر به درستی طراحی شده باشند.

اگر می‌خواهید کسی درک کند که چه چیزی می‌خواهید به آن‌ها بگویید طراحی اینفوگرافیک مهم است. مخاطبان شما را می‌تواند نسبت به چیزی که چشم می‌تواند ببیند گسترده‌تر کند، اما باید به خوبی انجام شود.

اینفوگرافیک هم اطلاعات است و هم گرافیک، و باید هر دو مورد را پوشش دهد.

در کنار موارد بالا، اینفوگرافیک باید مختصر باشد، دنبال کردن آن آسان و جالب باشد. کار ساده‌ای نیست.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته‌بندی

چه اعتقاد داشته باشید چه نه، طراحی بسته‌بندی بخش بزرگی از بازاریابی برند شما است. مردم در مغازه از کنار طراحی بسته‌بندی شما در قفسه‌ها می‌گذرند و مردمانی که آنلاین خرید می‌کنند هرروزه بسته‌بندی‌های شما را در صفحه بالا و پایین می‌کنند.

با هر محصولی که بسته‌بندی می‌شود، برجسته کردن بسته‌بندی شما مشکل است. وسوسه می‌کند که فراتر از آن بروید، اما تعدادی قوانین در طراحی بسته‌بندی وجود دارد که باید همواره قبل از هر تصمیم غیرمعمول دنبال شود.

سه عامل مهم که باید در ذهن داشته باشید: مشتری، محصول و برندی که محصول از آن می‌آید. مشتری کسی است که بسته‌بندی برای آن‌ها است، محصول آن چیزی است که بسته‌بندی آن را می‌پوشاند و برند آن چیزی است که بسته‌بندی نشان می‌دهد.

تا زمانی که این اساس‌ها حین طراحی در ذهن شما باشد، شما یک شروع خوب خواهید داشت.

طراحی گرافیک کلید اصلی است

زمانی که موضوع موفقیت کسب‌وکار شما است، چه کوچک چه بزرگ، اهمیت بازاریابی غیرقابل‌انکار است. موارد بالا از کارت‌های ویزیت تا بیلبوردها، ضرری برای سرمایه‌گذاری ندارد مگر ضعیف طراحی شده باشند.

منبع : learn.g2

0/5 (0 Reviews)